Доцентка кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України - сертифікований спеціаліст з надання домедичної допомоги Центру спеціальної підготовки

16 - 19 листопада 2023 року у м. Київ пройшли курси «Надання домедичної допомоги при травмі відповідно до рекомендацій  International Trauma Life Support» та «Інструкторський курс Надання домедичної допомоги при травмі». У тренінгах, які проводили представники Центру спеціальної підготовки, взяла участь доцентка кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України Наталія Світлична.

Під час курсів представниками Центру спеціальної підготовки проводилися лекційні заняття, які були спрямовані на вивчення та дискусійний аналіз щодо надання домедичної допомоги при травмі та практичного відпрацювання сценаріїв при їх отриманні.

Після завершення тренінгів фахівчиня НУЦЗ України склала підсумковий контроль та отримала сертифікати.