Відгуки випускників

Вдячність від Анастасії Руско - інспектора відділу особо важливих об’єктів, моніторингу та надання адміністративних послуг центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.


 


«Завдяки Національному університету цивільного захисту України я реалізувалася як особистість. Університет став для мене стимулом для розвитку. Дякую усім викладачам за терпіння та щоденну посмішку, незважаючи ні на що. В НУЦЗУ я здобула висококваліфіковані знання та навички. Я вдячна усім тим, хто був поруч, дякую моїм одногрупникам за безцінні моменти. З гордістю буду казати, що я випускниця кращого вишу– Харківського Національного університету цивільного захисту України.
Також, хочу відмітити мого керівника диплому, мого  наставника усього студентського життя - Олександра Віталійовича Савченка. Всі здобуті досягнення тільки завдяки Вашій витримці та наполегливості».

Вдячність від Романа Комишанського - провідного інспектора Коломацького районного сектора Головного управління ДСНС України у Харківській області, випускника 2015 року


Національний університет цивільного захисту України допоміг отримати мені те, чого я хотів від життя. Завдяки навчанню в НУЦЗУ я зміг стати на правильний шлях у своєму житті та  зрозумів що таке курсантське братство, справжня дружба та взаємодопомога. Дякую усім викладачам, курсовим офіцерам, а особливо: Мельниченку Андрію Олексійовичу, Калюжному Віталію Сергійовичу, Аверіну Євгенію Івановичу, Мірошниченку Роману В’ячеславовичу, Донському Дмитру Володимировичу та Дідовцю Юрію Юрійовичу. Особливу подяку хочу виразити своїм братам-курсантам, це були незабутні п’ять років, я вас не забуду!
Також, хочу відмітити кафедру наглядово-профілактичної діяльності, усіх її викладачів та начальника кафедри Островерх Ольгу Олександрівну за їхню підтримку, наполегливість та знання, які ми отримали. Крім цього на думку приходить вірш, який я прочитав, коли прийшов на службу у Коломацький РС та сміливо можу сказати, що не помилився з вибором професії, хотілось би зачитати їх і для вас.

Будущим спасателям
Профессий в жизни много
И все они важны.
Как выбрать ту дорогу,
Где будем мы нужны?

Об этом много думал
И много размышлял,
Когда свою дорогу
Я в жизни выбирал.

Профессия спасателя
Почётна и важна,
Непросто стать спасателем,
Здесь выучка нужна.

Здоровье и терпение,
Здесь слабым места нет,
И день и ночь учения,
И ты даешь обет.

Прийти на помощь людям,
Которые в беде
На суше, под землёю
И даже на воде.

Всему тебя научит
Родной Университет,
Но если нервы слабые
Тебе здесь места нет.

Окрепли в стенах ВУЗа
И многое познали,
Но от такого груза
И те есть, что сбежали.

Не нужно осуждать их,
Не нужно обвинять,
Вы постарайтесь вникнуть
И в чем-то их понять.

Не каждый может выдержать
И помощь оказать,
Плече поставить верное
Собою рисковать.

Но если равнодушия
Ни грамма в душе нет,
Готов ты стать спасателем
Готов спасать от бед.

Ещё раз повторюсь:
Здесь нужно много знать,
Работать над собою
И в тонкости вникать.

Учиться порой трудно,
Я не кривлю душой,
Дорогу эту выбрал
И этот путь лишь мой.

Вдячність від Журавльова Сергія Володимировича – начальника караулу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, випускника 2016 року

Національний університет цивільного захисту України – це найкращій заклад у системі ДСНС України по підготовці спеціалістів-вогнеборців, в якому я провів найкращі п’ять років свого життя.
Для мене збулася найкраща моя мрія, я вивчився на героїчну професію. За роки навчання я навчився: цінувати дружбу, виріс як особистість, отримав величезний багаж знань та перейняв особистий досвід викладачів.
Слова вдячності висловлюю керівництву університету, курсовим офіцерам, викладачам: за знання, підтримку, допомогу, яку Вони надавали мені на протязі всього навчання.
Як випускник факультету цивільного захисту хочу подякувати та відмітити кафедру наглядово-профілактичної діяльності, усіх її викладачів та начальника кафедри Островерх Ольгу Олександрівну, яка була керівником моєї дипломної роботи, та на протязі навчання була куратором моїх наукових робіт.

Вдячність від Кравченка Кирила - провідного інспектора відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області,
старшого лейтенанта служби цивільного захисту, випускника 2014 року

Навчався в Національному університеті цивільного захисту України у період з 2009 року по 2014 рік. Хочу висловити велику подяку курсовим офіцерам, які на протязі навчання гартували мужність, рішучість та вірність Україні, викладачам завдяки яким було отримано велику базу знань.
Так, як вчився на факультеті цивільного захисту, то основним напрямком мої роботи була наглядово-профілактична діяльність, я висловлюю вдячність всім викладачам кафедри наглядово-профілактичної діяльності за витримку, допомогу та знання які були отримані завдяки вам.
Разом із цим хочу подякувати начальнику кафедри Островерх Ользі Олександрівні, яка була керівником моїх дипломних робіт. Знання, які були отримані завдяки Вам дуже допомагають мені в ході проходження служби в ДСНС.
Я дуже пишаюсь тим, що я навчався в Національному університеті цивільного захисту України та присвятив своє життя допомозі та рятуванню людей!

Вдячність від Майорова Романа Сергійовича - інспектора 4-ДПРЧ міста Харкова ГУ ДСНС України у Харківській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту, випускника 2015 року

У Національному університеті цивільного захисту України я навчався в період з 2010 по 2015 роки на факультеті цивільного захисту. За час навчання в університеті я отримав не лише знання, необхідні для виконання покладених завдань в службовій діяльності, а й велику кількість товаришів. Хочу висловити слова вдячності ректорату - за умови навчання та постійне вдосконалення матеріально-технічної бази університету, своїм курсовим офіцерам - за витримку, допомогу та створення  дружнього клімату в підрозділі, науково-педагогічному складу - за отримані знання та вміння. В територіальному підрозділі ДСНС, я працюю державним інспектором з нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Обрати саме цей напрям діяльності  мені допомогла кафедра наглядово-профілактичної діяльності. Високий професіоналізм викладачів та керівника кафедри Островерх Ольги Олександрівни, вміння знайти підхід до кожного слухача - сприяли вивченню всіх аспектів напрямку, а здобуті знання щодня допомагають мені в практичній діяльності.
Я дуже пишаюсь, що був курсантом Національного університету цивільного захисту України!

Вдячність від Томка Максима Юрійовича - провідного фахівця відділу цивільного захисту Дергачівського управління ДСНС України в Харківській області, лейтенанта служби цивільного захисту, випускника 2017 року

Величезне спасибі хочу сказати керівництву університету та факультету цивільного захисту. Саме ці люди допомогли мені отримати всі необхідні навички, вміння та знання для подальшої практичної діяльності. Я з гордістю всім розповідаю та пишаюсь тим, що я випускник Національного університету цивільного захисту України.Відгук Філіппова Дмитра Вадимовича - начальника Групи спеціальних піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗСП ГУ ДСНС України у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту, випускника 2015 року


Час пролетів дуже швидко, і зараз, коли я вже старший лейтенант, я дуже часто згадую ті дні, моменти, які я  не дуже цінував, коли був курсантом. За час навчання у мене з'явилося безліч друзів, які готові підтримати мене у важку хвилину. Іноді мені було важко, хотілося додому, але з часом це пройшло, і я почав цінувати своє життя в університеті і проводити час із задоволенням! Коли настав день випуску, ми стояли зі сльозами на очах, обіймалися, кричали, розуміючи, що все, що ми пережили, залишиться в нашій пам'яті на довгі роки. Величезне спасибі хочу сказати викладацькому складу кафедри ПтаСП, факультету та всього університету. Ці люди не шкодуючи своїх сил і часу, навчають нас, майбутніх молодих фахівців. Я ще раз висловлюю величезну подяку рідному університету і улюбленій кафедрі, за те, що мене навчали! Дуже сумую, згадую навчання, як кращий період у моєму житті.

Вдячність від Сенченко Валерії Ігорівни - інспектора відділення контролю та застосування санкцій обліку пожеж та надзвичайних ситуацій ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Донецькій області, лейтенанта служби цивільного захисту, випускника 2018 року

Я дуже вдячна Національному Університету Цивільного Захисту України за ті чотири роки найкращого часу  в моєму житті. Мабуть, це був і не найлегший момент, але це того варте. Я хочу сказати велике «Дякую» усім, хто був поруч зі мною. Удянський Микола Миколайович це людина-приклад. За невеликий час його керування факультетом, я можу сказати тільки позитивні слова, його наполегливість, стриманість, щирість і ще багато іншого, що повинно бути у справжньому керівникові. Калюжний Віталій Сергійович, Лагутін Владимир Леонідович, Назаренко Артем Миколайович. Дуже вдячна начальникам кафедр та викладачам: Островерх Ользі Олександрівні, Савченко Олександру Віталійовичу, Даніліну Олександру Миколайовичу, Хмирову Ігорю Михайловичу, Ковалевській Тетяні Михайлівні, Собині Віталію Олександровичу, Соколову Дмитру Львовичу, Неклонському Ігору Михайловичу. Університет дав мені  стимул, для розуміння ким я  саме хочу йти по життю!!! Низький уклін!

Відгук Волошиної Вікторії Олександрівни - фахівця групи реагування на надзвичайні ситуації 1 ДПРЗ У ДСНС України у Кіровоградській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

Висловлюю подяку керівництву та науково-педагогічним працівникам Національного університету цивільного захисту України за порозуміння та надання можливості захистити дипломний проект (керівник дипломного проекту – доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту, підполковник служби цивільного захисту Юрій Отрош) саме в цьому ВУЗі на «відмінно».
Також хочу подякувати Ректору університету генерал-лейтенанту служби цивільного захисту Садковому Володимиру Петровичу за підтримку та віру в мене. Зустріч з Вами принесла мені велику радість, саме Ви надихнули мене ніколи не здаватися та йти рішуче до своєї мети. Дякую Вам!!!