У Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск магістрів

05 лютого в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск магістрів. 

Сьогоднішній день став вирішальним у професійному становленні 77 вихованців університету – 20 курсантів, 33 студентів та 24 слухачів магістратури; 16 здобувачів вищої освіти виконали освітню програму з відзнакою. Загалом, протягом 2020 року та під час випуску магістрів 2021 року заклад вищої освіти ДСНС України випустив майже 700 фахівців різних кваліфікацій та форм навчання.

На урочистому заході було оголошено привітання від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна. Також науково-педагогічних працівників та молодих фахівців вітав ректор університету Володимир Садковий: «.. Щиро вітаю науково-педагогічний склад, увесь персонал Національного університету цивільного захисту України з випуском молодих фахівців, які отримали другий (магістерський) рівень вищої освіти. Випускники Національного університету цивільного захисту України  завжди відрізнялися сумлінним і професійним виконанням своїх посадових обов'язків, чесним і самовідданим ставленням до справи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Переконаний, що життєвий шлях кожного з вас віднині набуде нового змісту, а отримані протягом навчання в університеті знання слугуватимуть надійним фундаментом для успішного професійно-службового зростання, міцним підґрунтям забезпечення надійного цивільного захисту на користь нашої держави та всього українського народу!».

Вітали присутніх творчі колективи НУЦЗУ – вокальний «Аніма» та танцювальний «Флейм». Супроводжував захід духовий оркестр університету.

 

Вступ в 2021 році!!!

Спеціальності.

Конкурсні предмети ЗНО.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ  у 2021 році.

Шановні абітурієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що, відповідно до роз'яснень, наданих Міністерством освіти і науки України, для вступу на навчання на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на освітні програми НУЦЗ України, де конкурсним предметом є МАТЕМАТИКА, Ви повинні скласти ЗНО з МАТЕМАТИКИ під час реєстрації на яке у відповідному сервісі Українського центру оцінювання якості освіти потрібно поставити позначки:

"рівень стандарту" біля позиції "Зарахувати як оцінку за ДПА";

"отримати (вступ до ЗВО)" біля позиції "Результат за шкалою 100-200".

Здобувач освіти, який зробив саме такі позначки , буде зареєстрований для проходження зовнішнього оцінювання з навчального предиета "Математика", сертифікаційна робота якого міститиме завдання рівня стандарту і завдання профільного рівня.

Більш детальну інформацію Ви зможете отримати за посиланням https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/ZNO-2021_-zagalni-pytannya-matematyka-1.pdf

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це не лише ошатно прикрашена ялинка, мандарини, радісний салют і пишне застілля в ніч на 1 січня. Це також і подарунки та привітання для рідних і близьких. Важливо привітати не тільки тих, хто буде поряд, коли новорічною ніччю проб’ють куранти, а також дорогих людей, котрих не вийде привітати особисто.

Для всіх нас рік, що завершується, був сповнений важливих подій, звершень та плідної праці, збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Новий 2021 рік нехай увійде до осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, наповнить серця вірою, надією та оптимізмом.

 

 

 

 

На факультеті цивільного захисту відбувся онлайн захист магістерських робіт

 

Протягом 16-18 червня 2020 року в Національному університеті цивільного захисту України проходив онлайн захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання факультету цивільного захисту за освітніми програмами « Управління у сфері цивільного захисту», « Управління пожежною безпекою» та « Цивільний захист».

Працювало дві екзаменаційні комісії: під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександра Волобуєва  та першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергія Чабаня.

Щиро вітаємо випускників з вдалим захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у практичній діяльності.
 
 
 

 

Більше статей...