Слухачі магістратури факультету Цивільного захисту відвідали Харківський зоологічний парк загальнодержавного значення.

 22 вересня слухачі магістратури денної форми навчання першого та другого курсів факультету цивільного захисту відвідали Харківський зоологічний парк загальнодержавного значення.Слухачам дуже сподобалося різноманіття нових локацій, а також дивовижна флора і фауна у відновленому зоологічному парку.

Здобувачі вищої освіти факультету виступили в ролі волонтерів

18 та 19 вересня здобувачі вищої освіти факультету виступили в ролі волонтерів у реконструйованому зоопарку міста Харкова. Студенти супроводжували екскурсійні групи за маршрутами «Тропа тигра» та«Африканська савана». В їх обов’язки входило слідкувати за дотриманням відвідувачами зоопарку правил безпеки під час екскурсій. У той же час, вони мали змогу насолодитись програмами екскурсій. Студенти отримали позитивні враження та заряд емоцій на наступний тиждень навчання.

Слухачі магістратури факультету цивільного захисту відвідали сад ім. Т.Г. Шевченка.

18 вересня слухачі магістратури денної форми навчання другого курсу факультету цивільного захисту відвідали сад ім. Т.Г. Шевченка.

Сад прикрашають близько 100 видів декоративних листяних і хвойних дерев , яскраво оформлені численними видами квіткових рослин орнаментальні клумби. Пам’ятник Тарасові Шевченку, який розташований у саду, вважається одним з найкращих у світі.

Слухачі насолоджувалися архітектурою, красою природи та свіжим повітрям. Здобувачам вищої освіти дуже сподобався відпочинок, вони активно провели час та отримали нові враження.  

Виїзне практичне заняття кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту

15 вересня 2021 року на базі НДІ мікрографії проведено виїзне практичне заняття з групою здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою  «Управління пожежною безпекою» за  дисципліною «Техніко-економічний аналіз у сфері професійної діяльності», де розглядувались питання: організація Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів, паспортизація потенційно небезпечних об’єктів та розробка та впровадження нормативних документів (стандартизація). Заняття проводилися на виконання Угоди  про співпрацю між Національним університетом цивільного захисту України (НУЦЗУ) та Науково-дослідним, проектно-конструкторським та технологічним інститутом мікрографії.

Директор НДІ мікрографії Ігор Кривулькін ознайомив здобувачів з історією інституту, його завданнями та досягненнями.

Про порядок ведення стандартизації в Україні та вимоги сучасності розповів завідувач відділу Олександр Болбас.

Про ведення Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів та особливості їх паспортизації з введенням електронного документообігу розповів завідувач відділу Сергій Ільїн.

Здобувачі ознайомились з оригіналами документів, які надано на зберігання до інформаційної бази страхового фонду документації.

Питання, що розглядалися під час занять, викликали заінтересованість.

Більше статей...