Працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ перевіряють проходження навчальної практики курсантами в підрозділах ГУ ДСНС у Чернігівській, Рівненській та Львівській областях

З 26 по 30 вересня науково-педагогічні працівники кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ здійснили перевірку проходження навчальної практики курсантами всіх задіяних факультетів у підрозділах ГУ ДСНС у Чернігівській, Рівненській та Львівській областях. Під час перевірки були проведені зустрічі з керівниками навчальної практики від підрозділів ДСНС та обговорені питання щодо умов проведення теоретичної та практичної підготовки курсантів, а також їх покращення шляхом впровадження теоретичних та практичних напрацювань в майбутньому, які обумовлені сьогоденням.

Практична підготовка курсантів факультету цивільного захисту триває

Триває практична підготовка курсантів факультету цивільного захисту. Метою проведення навчальної практики у підрозділах ДСНС України є практичне відпрацювання обов’язків командира рятувального відділення підрозділу ОРС ЦЗ ДСНС. Науково-педагогічними працівниками факультету цивільного захисту, а саме доцентом кафедри наглядово-профілактичної діяльності підполковником служби цивільного захисту ГАРБУЗОМ Сергієм було здійснено перевірку знань, напрацьованих навичок та побутових умов здобувача вищої освіти 3-го курсу навчання ГУ ДСНС України у Закарпатській області (курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту СІДЕЙ Михайло – керівник практики заступник начальника 16-ї ДПРЧ смт. Міжгір’я Закарпатської області майор служби цивільного захисту Віктор ЗВІРИЧ) .
       Під час проходження практики закріплюються і вдосконалюються одержані теоретичні знання, що формують у них професійні уміння та якість виконання посадових обов’язків. Також у повному обсязі виконуються всі завдання, передбачені програмою практики і вказівками її керівників, виконується розпорядок дня, установлений у підрозділі за місцем проходження практики, дотримується дисципліна і правила, які діють у місці його проходження, вивчають накази, інструкції, огляди, методичні та аналітичні документи, що відносяться до сфери діяльності структурних підрозділів. Перевірено щоденник стажування та матеріали звітування безпосередньому керівникові практики про виконану роботу. Порушень вимог проходження навчальної практики в 16-й ДПРЧ смт. Міжгір’я Закарпатської області на момент перевірок не виявлено.

Перевірка проходження навчальної практики курсантами факультету цивільного захисту

З 19 по 23 вересня співробітниками кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт було здійснено перевірку проходження навчальної практики курсантами факультету в підрозділах  ГУ ДСНС у Черкаській області. Під час перевірки були проведені зустрічі з керівниками навчальної практики від підрозділів ДСНС та обговорені питання щодо специфіки умов проведення теоретичної та практичної підготовки курсантів. а також їх покращення.

Випуск фахівців піротехнічних підрозділів

16-го вересня пройшов перший випуск фахівців піротехнічних підрозділів, які навчались у рамках перепідготовки за освітньо-професійною програмою «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт» відповідно до наказу ДСНС від 10.06.2022 року №НС-322 «Про організацію і проведення навчання кандидатів на посади керівників піротехнічних підрозділів ДСНС» свідоцтво про закінчення навчання отримують - ПІП.

Випускників привітав директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України генерал-майор служби ЦЗ Демчук Володимир Вікторович у супроводі з проректором по роботі з персоналом ЛДУ БЖД Піндером Володимиром Федоровичем та начальником факультету цивільного захисту НУЦЗ України Удянським Миколою Миколайовичем.

Більше статей...