Курси

Курси

2018 - 2019 років набору

 

Начальник курсу – капітан служби цивільного захисту
Бобаль Юрій Михайлович

 

Заступник начальника курсу – майор служби цивільного захисту
Молчанов Павло Сергійович

Курс  2018  року набору

Старшина курсу – сержант Осійчук Максим Анатолійович
Заступники командирів взводів:

ЦЗк-18-131 – сержант Король Олександр Володимирович;
ЦЗк-18-132 – сержант Ольховський Владислав Сергійович;
ІЗП-18-134 – молодший сержант Ураков Едуард Олександрович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голова ради самоврядування курсу – ряд. сл. ЦЗ Корабльов Денис Олексійович.
Фізорги взводів:

ЦЗк-18-131 – ряд. сл. ЦЗ Нікель Олександр Вікторович;
ЦЗк-18-132 – ряд. сл. ЦЗ Деркач Антон Олексійович;
ІЗП-18-134 – ряд. сл. ЦЗ Семененко Іван Олександрович.
Спортивно-масова робота – ряд. сл. ЦЗ Семененко Іван Олександрович.
Заступник начальника курсу з господарчих питань –  сержант Мечкало Богдан Юрійович
Старший сектору навчально-виховної роботи – ряд. сл. ЦЗ Бабкіна Лілія Дмитрівна


Також наші курсанти входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.
Самбо: ряд. сл. ЦЗ Арсьонов Андрій Олегович; ряд. сл. ЦЗ Челленяк Віталій Володимирович.
Гирьовий спорт: ряд. сл. ЦЗ Пазечко Максим Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Бреславець Богдан Олександрович
Легка атлетика: ряд. сл. ЦЗ Деркач Антон Олексійович.
Пожежно-прикладний спорт: ряд. сл. ЦЗ Разумний Вадим Віталійович.
Баскетбол: ряд. сл. ЦЗ Смаглюк Артур Русланович; ряд. сл. ЦЗ Дармін Дмитро Олексійович; ряд. сл. ЦЗ Стрельцов Сергій Володимирович

Курс  2019  року набору

Старшина курсу – молодший сержант Москальов Олександр Валерійович
Заступники командирів взводів:

ЦЗк-19-121 – молодший сержант Гончаров Владислав Олександрович;
ЦЗк-19-122 – молодший сержант Копачов Микита Васильович;
ІЗП-19-124 – молодший сержант Губар Сергій Віталійович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голова ради самоврядування курсу – ряд. сл. ЦЗ Кочерга Кристина Олександрівна.
Фізорги взводів:

ЦЗк-19-121 – ряд. сл. ЦЗ Савенко Дмитро Олександрович;
ЦЗк-19-122 – ряд. сл. ЦЗ Остапчук Максим Вікторович;
ЦЗк-19-124 – ряд. сл. ЦЗ Світличий Данило Володимирович.
Спортивно-масова робота – ряд. сл. ЦЗ Світличний Данило Володимирович
Заступник начальника курсу з господарчих питань – ряд. сл. ЦЗ Палюх Микола Миколайович
Старший сектору навчально-виховної роботи – ряд. сл. ЦЗ Козененко Марія Костянтинівна
Також наші курсанти входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.
Волейбол: ряд. сл. ЦЗ Самойленко Діана Олександрівна; ряд. сл. ЦЗ Кульченко Єлизавета Романівна.
Баскетбол: ряд. сл. ЦЗ Дзюбанов Денис Юрійович; ряд. сл. ЦЗ Завгородній В’ячеслав Андрійович;
Самбо: ряд. сл. ЦЗ Сергієнко Денис Олегович.
Рукопашний бій: ряд. сл. ЦЗ Капелька Павло Олександрович; Крошка Микита Костянтинович; ряд. сл. ЦЗ Бойко Ігнатій Ігорович.
Гирьовий спорт: ряд. сл. ЦЗ Комаров Костянтин Олексійович.
Легка атлетика: ряд. сл. ЦЗ Козененко Марія Костянтинівна.
Пожежно-прикладний спорт: ряд. сл. ЦЗ Сидоров Олександр Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Якімцев Олександр Олександрович.

Курси

"бакалаври" 2017 та 2020 років набору; "магістри" 2019 та 2020 років набору

Начальник курсу  -  капітан служби цивільного захисту
          Назаренко Артем Миколайович

 

Заступник начальника курсу – капітан служби цивільного захисту
Бурменко Олександр Анатолійович


 

Командир навчального взводу курсу - лейтенант служби цивільного захисту
Шевчук Юлія Русланівна

Сержантський склад курсів:
Старшина курсу - сержант Лемзяков Данило Романович.
Заступники командирів взводів: рядовий служби цивільного захисту Малик Данило Романович, рядовий служби цивільного захисту Петров Ілля Володимирович, рядовий служби цивільного захисту Слєпець Роман Євгенович, сержант Янко Владислав Вадимович, сержант Ігнатенко Дмитрій Ігорович, рядовий служби цивільного захисту Жеребний Артем Сергійович.
Актив університету та курсу:
Голова студентської ради університету – молодший сержант Попович Василь Вікторович.
Голова студентської ради 1-го курсу – рядова служби цивільного захисту Воробйова Діана Андріївна.
Голова студентської ради 4-го курсу – молодший сержант Чепіга Сергій Володимирович.
Спортивно-масова робота:
Фізорг 1-го курсу – рядовий служби цивільного захисту Канючок Віталій Сергійович.
Фізорг 4-го курсу – молодший сержант Гнойовий Кирило Романович.
Помічники начальника курсу з господарчих питань – рядовий служби цивільного захисту Ткач Микита Єгорович, молодший сержант Яременко Олег Ігорович.
Навчально-методична робота:
Старший сектору навчально-методичної роботи 1-го курсу – рядова служби цивільного захисту Шаповалова Анастасія Артемівна.
Старший сектору навчально-методичної роботи 4-го  курсу – рядова служби цивільного захисту Савченко Ілона Владиславівна.

Курсанти, які входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.

Баскетбол:
- рядовий служби ЦЗ Новіков Микита Андрійович – 4 курс.
Рукопашний бій:
- рядовий служби ЦЗ Кривець Іван Іванович – 4 курс;
- рядова служби ЦЗ Зайцева Аліна Віталіївна – 4 курс;
- рядовий служби ЦЗ Ладік Олексій Максимович – 1 курс.
Міні-футбол:
- рядовий служби ЦЗ Грищенко Євгеній Віталійович – 4 курс.
Бойове самбо:
- рядовий служби ЦЗ Могильченко Євген Сергійович – 1 курс.
Настільний теніс:
- молодший сержант Гнойовий Кирило Романович – 4 курс.
Гирьовий спорт:
- рядовий служби ЦЗ Шестопалов Артем Ігорович – 4 курс;
- рядовий служби ЦЗ Совенко Микита Олегович – 1 курс.
Легка атлетика:
- рядовий служби ЦЗ Кись Владислав Валерійович – 4 курс;
- рядовий служби ЦЗ Бабич Микола Романович – 4 курс;
- рядовий служби ЦЗ Малик Данило Романович – 1 курс.
Волейбол:
- рядовий служби ЦЗ Дереза Станіслав Сергійович – 4 курс.