Курси

Курс

"бакалаври" 2018 - 2019 років набору


 Начальник курсу – майор служби цивільного захисту
Бобаль Юрій Михайлович

 

 

Заступник начальника курсу – майор служби цивільного захисту
Молчанов Павло Сергійович

 

 

Командир навчального взводу - лейтенант служби цивільного захисту

Плис Артем Олександрович

Старшини курсів – сержант Осійчук Максим Анатолійович; молодший сержант Москальов Олександр Валерійович.
Заступники командирів взводів:
ЦЗк-19-131 – молодший сержант Гончаров Владислав Олександрович;
ЦЗк-19-132 – молодший сержант Копачов Микита Васильовивич;
ІЗП-19-134 – молодший сержант Губар Сергій Віталійович.

ЦЗк-18-141 – сержант Король Олександр Володимирович;
ЦЗк-18-142 – сержант Ольховський Владислав Сергійович;
ІЗП-18-144 – молодший сержант Ураков Едуард Олександрович.

До складу активу університету та курсу входять наступні курсанти:
Голови ради самоврядування курсів – ряд. сл. ЦЗ Нікель Олександр Вікторович; ряд. сл. ЦЗ Кочерга Кристина Олександрівна.


Голова ради самоврядування факультету ряд. сл. ЦЗ Шкурка Олена Олександрівна.


Фізорги взводів:
ЦЗк-19-131 – ряд. сл. ЦЗ Савенко Дмитро Олександрович;
ЦЗк-19-132 – ряд. сл. ЦЗ Капелька Павло Олександрович;
ІЗП-19-134 – ряд. сл. ЦЗ Світличний Данило Володимирович;

ЦЗк-18-141 – ряд. сл. ЦЗ Нікель Олександр Вікторович;
ЦЗк-18-142 – ряд. сл. ЦЗ Деркач Антон Олексійович;
ІЗП-18-144 – ряд. сл. ЦЗ Семененко Іван Олександрович.


Спортивно-масова робота – ряд. сл. ЦЗ Семененко Іван Олександрович.


Заступник начальника курсу з господарчих питань –  сержант Мечкало Богдан Юрійович; ряд. сл. ЦЗ Світличний Данило Володимирович.


Старший сектору навчально-виховної роботи – ряд. сл. ЦЗ Бабкіна Лілія Дмитрівна; ряд. сл. ЦЗ Кочерга Кристина Олександрівна.


Також наші курсанти входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.


Самбо: ряд. сл. ЦЗ Арсьонов Андрій Олегович.

Рукопашний бій: ряд. сл. ЦЗ Крошка Микита Костянтинович; ряд. сл. ЦЗ Капелька Павло Олександрович;  ряд. сл. ЦЗ Бойко Ігнатій Ігорович.


Гирьовий спорт: ряд. сл. ЦЗ Пазечко Максим Володимирович, ряд. сл. ЦЗ Руденко Елана Миколаївна; ряд. сл. ЦЗ Комаров Костянтин Олексійович.


Легка атлетика: ряд. сл. ЦЗ Козененко Марія Костянтинівна.


Поліатлон: ряд. сл. ЦЗ Деркач Антон Олексійович.


Перетягування канату:  ряд. сл. ЦЗ Дармін Дмитро Олексійович; ряд. сл. ЦЗ Корабльов Денис Олексійович; ряд. сл. ЦЗ Дзюбанов Денис Юрійович; ряд. сл. ЦЗ Євсович Сергій Юрійович; ряд. сл. ЦЗ Тріщук Владислав Іванович.


Пожежно-прикладний спорт: ряд. сл. ЦЗ Разумний Вадим Віталійович, ряд. сл. ЦЗ Якімцев Олександр Олександрович, ряд. сл. ЦЗ  Сидоров Олександр Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Лавренюк Валерій Григорович.


Баскетбол: мол. с-т Гребінник Ілля Миколайович; мол. с-т  Ураков Едуард Олександрович; ряд. сл. ЦЗ  Дубина Владислав Олександрович; с-т  Король Олександр Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Липка Данило Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Світличний Данило Володимирович; ряд. сл. ЦЗ Стрік Артем Юрійович.


Міні-футбол: ряд. сл. ЦЗ Ященко Владислав Володимирович.


Гімнастика (підтягування): ряд. сл. ЦЗ Говоруха Ростислав Олегович; ряд. сл. ЦЗ Вовченко Владислав Андрійович; ряд. сл. ЦЗ  Репях Сергій Юрійович.


Шахи: ряд. сл. ЦЗ Романченко Крістіна Володимирівна.

 

Курс

"бакалаври" 2021 та 2020 років набору; "магістри" 2020 року набору

Начальник курсу  -  майор служби цивільного захисту
          Назаренко Артем Миколайович


Командир навчального взводу - лейтенант служби цивільного захисту

Агашков Сергій Сергійович

Сержантський склад курсів:
Старшина курсу - рядовий служби цивільного захисту Ткач Микита Єгорович.
Заступники командирів взводів:

ЦЗк-21-111 – рядовий служби цивільного захисту Меденцев Микита Іванович;
ІЗП-21-113 – рядовий служби цивільного захисту Федунків Павло Віталійович;

ЦЗк-20-121 – рядовий служби цивільного захисту Божко Богдан Олегович;

ЦЗк-20-122 – рядовий служби цивільного захисту Петров Ілля Володимирович;
ІЗП-20-124 – рядовий служби цивільного захисту Абдулаєв Абдулла Рашидович.
Актив університету та курсу:
Голова студентської ради 1-го курсу – рядова служби цивільного захисту Пролагаєва Дар'я Сергіївна;
Голова студентської ради 2-го курсу – рядова служби цивільного захисту Воробйова Діана Андріївна.
Спортивно-масова робота:
Фізорг 1-го курсу – рядовий служби цивільного захисту Русаков Віталій Владиславович;
Фізорг 2-го курсу – рядовий служби цивільного захисту Канючок Віталій Сергійович.
Помічники начальника курсу з господарчих питань 1-го курсу  – рядовий служби цивільного захисту Олійник Данііл Вадимович;

Помічники начальника курсу з господарчих питань 2-го курсу - рядовий служби цивільного захисту Воронова Владислава Володимировича.
Навчально-методична робота:
Старший сектору навчально-методичної роботи 1-го курсу – рядова служби цивільного захисту Буравська Марія Михайлівна;
Старший сектору навчально-методичної роботи 2-го  курсу – рядова служби цивільного захисту Шаповалова Анастасія Артемівна.

Культурно-масова робота:

Старший сектору культурно-масової роботи 1-го курсу - рядовий служби цивільного захисту Сильченко Данило Олександрович;

Старший сектору культурно-масової роботи 2-го курсу - рядова служби цивільного захисту Чернуха Анастасія Олександрівна.

Курсанти, які входять до складу збірних команд університету та відстоюють честь навчального закладу на спортивних змаганнях.
Боротьба самбо та панкратіон:
- рядовий служби ЦЗ Ладік Олексій Максимович – 2 курс;

- рядовий служби ЦЗ Могильченко Євгеній Сергійович – 2 курс.
Настільний теніс:

- рядовий служби ЦЗ Солодовніков Дмитро Сергійович – 2 курс;

- рядовий служби ЦЗ Купрейчук Тарас Петрвович – 2 курс.
Гирьовий спорт:
- рядовий служби ЦЗ Бойков Ярослав Костянтинович– 2 курс.
Легка атлетика:
- рядовий служби ЦЗ Малик Данило Романович – 2 курс.