Представники Національного університету цивільного захисту України проходять навчання у сфері гуманітарного розмінування за кордоном

З 03 квітня триває навчання науково-педагогічних працівників кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України у сфері гуманітарного розмінування за кордоном.
Так, заступник начальника кафедри Василь Матухно та викладач кафедри Дмитро Поліщук переймають досвід закордонних колег щодо проведення знищення вибухонебезпечних залишків війни, номенклатури боєприпасів країн-членів НАТО, а також відмінних рис та особливостей проведення ідентифікації. Знищення вибухонебезпечних залишків війни відбувалося шляхом контрольованого підриву з використанням сучасних вибухових речовин та засобів підриву.
Отримані знання науково-педагогічні працівники кафедри будуть у майбутньому інтегрувати та застосовувати до освітньої програми для більш якісної підготовки фахівців піротехнічного напряму.