Алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів: фахівці НУЦЗ України виступили з інтерактивною лекцією для дітей під час проведення заходу «Військова спортивна гра» у м. Мерефа

24 вересня у м. Мерефа відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з національно-патріотичного виховання «Військова спортивна гра». Зустріч зібрала близько сотні учасників, зокрема 80 із них – діти. Для маленьких патріотів викладачі та курсанти кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту НУЦЗ України влаштували інтерактивну лекцію.
За допомогою спеціального обладнання та навчальних макетів фахівці університету у популярній формі роз’ясняли малечі, як поводити себе, якщо побачив невідомий та вкрай небезпечний предмет. Що робити і куди звертатися, аби уберегти себе та друзів від біди.
Після інтерактиву, дітям продемонстрували спорядження, в якому працюють піротехніки, і навіть дозволили приміряти деякі елементи захисного одягу на собі. Також фахівці НУЦЗ України поспілкувалися з батьками малечі та відповіли на хвилюючі запитання дорослих щодо техніки безпеки під час виявлення ворожих боєприпасів.