Знешкодження небезпечних боєприпасів різних типів та калібрів: в НУЦЗ України триває практична підготовка курсантів 4-го курсу кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки

11 грудня в НУЦЗ України курсанти кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту взяли участь у практичних заняттях зі знешкодження вибухонебезпечних предметів. Зокрема, майбутні начальники піротехнічних відділень відпрацьовували електричний спосіб підриву боєприпасів різних типів та калібрів, які наразі ворог використовує на території України.

Перед тим, як приступити до практичних підривних робіт, курсанти здали теоретичні основи та алгоритм дій щодо техніки безпеки. Тільки після цього 15 здобувачів вищої освіти поділили на три піротехнічних відділення, які взялися до виконання практичних завдань.

Вже навесні наступного року курсанти складуть випускні іспити та поїдуть до Головних управлінь ДСНС України в областях проходити службу на посадах начальників піротехнічних відділень.