Випускники факультету на практичній роботі

ДІДОВЕЦЬ Юрій Юрійович - випускник факультету цивільного захисту 2014 року, майор служби цивільного захисту.

Посада: ад'юнкт ад'юнктури НУЦЗ України.

ЛУКИША Роман Тарасович - випускник магістратури факультету цивільного захисту 2014 року, майор служби цивільного захисту.

Посада: викладач-методист магістратури факультету цивільного захисту НУЦЗ України.

ТОФАН Микола Олександрович- випускник факультету цивільного захисту 2015 року, капітан служби цивільного захисту.

Посада: начальник караулу ДПРЧ № 6 ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

БАГЛИК Віталій Святославович- випускник магістратури факультету цивільного захисту 2014 року, кандидат наук з державного управління, підполковник служби цивільного захисту.

Посада: начальник сектора технічного забезпечення відділу матеріально-технічного забезпечення НУЦЗ України.

НАЗАРЕНКО Артем Миколайович - випускник факультету цивільного захисту 2013 року, майор служби цивільного захисту.

Посада: начальник курсу факультету цивільного захисту НУЦЗУ.

ПЛІСКО Юлія Володимирівна – випускник магістратури факультету цивільного захисту 2015 року, майор служби цивільного захисту. Посада: старший викладач-методист факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ.

ДЗЮБАНОВ Дмитро Юрійович - випускник магістратури факультету цивільного захисту 2013 року.

Посада: фахівець факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ.

ПОЛКОВНИЧЕНКО Дмитро Юрійович – випускник магістратури факультету 2007 року, полковник служби цивільного захисту, кандидат наук з державного управління.

Посада: начальник навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ.

ЗОЛОЧЕВСЬКИЙ Микола Борисович - випускник магістратури 2012 року, полковник служби цивільного захисту.

Посада: викладач-методист-начальник караулу НПРЧ НУЦЗУ.

РУСКО Анастасія Станіславівна - випускник 2013 року, старший лейтенант служби цивільного захисту.

Посада: інспектор відділу особо важливих об’єктів, моніторингу та надання адміністративних послуг центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

КОМИШАНСЬКИЙ Роман Євгенович  - випускник факультету 2015 року, старший лейтенант служби цивільного захисту.

Посада: провідний інспектор Коломацького районного сектора Головного управління ДСНС України у Харківській області

СЕНЧЕНКО Валерія Ігорівна - випускник факультету 2018 року, лейтенант служби цивільного захисту.

Посада:інспектор відділення контролю та застосування санкцій обліку пожеж та надзвичайних ситуацій ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Донецькій області