Фахівці кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України провели урок безпеки у рамках національно-патріотичного заходу «Військово-спортивна гра»

Викладачі кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗ України Сергій Степанчук та Сергій Гассієв провели інформаційно-просвітницьку роботу на національно-патріотичному фізкультурно-оздоровчому заході "Військово-спортивна гра".
Захід, що проходив у м. Зміїв Харківської області, зібрав понад 100 учасників, зокрема 60 дітей. Фахівці НУЦЗ України надали поради дорослим та дітям щодо заходів безпеки та правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Продемонстрували стенди із зображеннями мін та снарядів, які можуть бути на територіях, де велись бойові дії. Крім того, всі охочі мали змогу приміряти на собі засоби бронезахисту та протестувати міношукач.