ІV Міжнародна наукова конференція «ВОЄННІ КОНФЛІКТИ ТА ТЕХНОГЕННІ КАТАСТРОФИ: історичні та психологічні наслідки» (VC_2024)

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя 18-19 квітня 2024 року відбулася ІV Міжнародна наукова конференція «ВОЄННІ КОНФЛІКТИ ТА ТЕХНОГЕННІ КАТАСТРОФИ: історичні та психологічні наслідки» (VC_2024), в якій взяли участь співробітники кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт.

На секційних засіданнях виступили Неклонський І., канд. військ. наук з доповіддю «Ризик-орієнтований підхід щодо впровадження новітніх технологій утилізації боєприпасів», Помаза-Пономаренко А., д-р наук з держ. Управління, старший дослідник; Тарадуда Д., канд. техн. наук, доц. з доповіддю «Щодо забезпечення цивільної безпеки об’єктів військово-промислового комплексу України в умовах військових конфліктів», Борисова Лариса, канд. юрид. наук, доц. з доповіддю «Довкілля як мовчазна жертва війни».