Додаткові практичні заняття із курсантами факультету цивільного захисту

16, 17 та 18 квітня 2024 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факльтету цивільного захисту, а саме начальником кафедри Олександром ДАНІЛІНИМ, заступником начальника кафедри Олександром САВЧЕНКО та доцентом кафедри Сергієм ГАРБУЗОМ - були проведені додаткові практичні заняття із курсантами факультету, на яких було детально відпрацьовано: порядок складання матеріалів за фактом пожежі; порядок створення, використання та оцінка стану готовності об'єктів фонду захисних споруд, визначених Кодексом цивільного захисту України; проведення розрахунків щодо визначення категорії приміщень та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою.

Протягом занять було ретельно пропрацьовано вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудння 2003 р. № 2030 «Про Порядок обліку пожеж та їх наслідків»; Постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту»; наказу МВС України від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту»; ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту»; ДСТУ 9195:2022 «Швидкоспоруджувані захисні споруди цивільного захисту модульного типу. Основні положення»; ДСТУ Б В.1.1-36:2016 «Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою».