Практичні заняття кафедри ОТЗАРР з курсантами першого курсу факультету цивільного захисту

4 травня у Національному університеті цивільного захисту України відбулися практичні заняття із здобувачами вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Учасниками заходу, який проводив заступник начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Дмитро ТАРАДУДА, стали курсанти 1-го курсу факультету цивільного захисту. Під час занять було відпрацьовано навички проведення оперативного розгортання з подачею двох ручних пожежних стволів з прокладанням магістральної лінії на три рукава діаметром 77(66) мм та двох робочих ліній (по два рукава діаметром 51 мм) без установки автоцистерни на водоймище.