Додаткові заняття на факультеті цивільного захисту

Для поглиблення теоретичних занять та практичних навичок доцентом кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Олександром КОВАЛЬОВИМ були проведені додаткові практичні заняття з курсантами 3-го курсу факультету цивільного захисту.

На додаткових заняттях курсантами було виконано комплекс навчальних вправ: перевірки насоса, забір води від зовнішнього вододжерела, встановлення АЦ на гідрант, встановлення лафета та ін. Також особливу увагу було приділено влаштуванню та роботі додаткових систем основних пожежних автомобілів, а саме: вакуумних систем насосних установок, додаткових трансмісій, додаткових систем охолодження та обігріву, додаткового електроустаткування та сигналізації а також систем швидкого розгальмовування гальм шасі автомобіля.