Практичні заняття кафедри ОТЗАРР факультету цивільного захисту

13.05.2024 року викладач кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Дмитро СОКОЛОВ провів виїзні практичні заняття із здобувачами вищої освіти 3-го курсу факультету цивільного захисту з дисципліни «Організація служби підрозділів цивільного захисту».

Заняття проводились на базі частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗ СП ГУ ДСНС України у Черкаській області.

На занятті здобувачі вищої освіти успішно засвоїли та отримали додаткові практичні навички та вміння, які знадобляться під час виконання завдань за призначенням. Також на цьому занятті курсанти мали змогу поспілкуватись з практичними співробітниками підрозділу, які їм розповіли про порядок залучення спеціальної техніки та обладнання, особливості проведення оперативних робіт в умовах воєнного стану.