Гассієв Сергій Дмитрович

викладач кафедри, учасник бойових дій,

старший лейтенант служби цивільного захисту, стаж роботи – 9  років (в т.ч. - практичної діяльності – 3 років).

У серпні 2015 року вступив на навчання до Національного університету цивільного захисту України. Приймав активну участь в житті університету, разом з командою університету з гирьового спорту займав призові місця в обласних та міжвідомчих змаганнях. У 2019 році закінчив Національний університет цивільного захисту України за спеціальністю «Цивільний захист», спеціалізація «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт», освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр».

Після закінчення навчання був направлений у розпорядження начальника управління ГУ ДСНС України у Луганській області та з червня 2019 року призначений на посаду начальника відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області. В червні 2020 року був переведений на посаду заступника начальника групи – начальника відділення піротехнічних робіт ГПР ЧПР та ГР.

У 2020 році вступив на заочну форму навчання до магістратури Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю «Управління у сфері цивільного захисту», яку закінчив в 2022 році.

В період проходження служби в ЧПР та ГР АРЗ СП приймав участь в розмінуванні території згідно розпорядження штабу ООС та у рамках спільного проекту DDG та ДСНС. Після повномасштабного вторгнення брав участь у розмінуванні Київської області де і отримав поранення під час виконання службових обов’язків.

З вересня 2022 року по жовтень 2022 року обіймав посаду викладач навчального пункту АРЗ СП.

З 1 листопада 2022 року був переведений в розпорядження ректора Національного університету цивільного захисту України та призначений на посаду викладач-методист відділу організації освітньої діяльності навчально-методичного центру.

З грудня 2022 року був переведений на призначений на посаду викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту

Викладаю дисципліни: «Інженерні загородження», «Організація розмінування об'єктів та місцевості»

Підвищення кваліфікації

Нагороди

Відзнака командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІІ, ІІ і І ступенів.