З 1981 по 1984 роки навчався в Харківському пожежно-технічному училищі, який закінчив із відзнакою.
З 1984 року працював начальником караулу 3-СДПЧ УПО УВС Харківського облвиконкому.
З 1986 року працював начальником 26-ПДПЧ УПО УВС Харківського облвиконкому.
З 1991 по 1998 роки займав посаду начальника НПРЧ, посаду начальника курсу, посаду викладача кафедри Організації служби та підготовки та начальника кафедри Організації служби та підготовки у Харківському інституті пожежної безпеки.
З 1986 по 1992 роки навчався у Харківському інженерно-будівельному інституті.
З 1998 по 2008 роки працював на посадах викладача навчального центру ГУ МНС України у Харківській області, начальником відділу Організації служби та підготовки ГУ МНС України у Харківській області.
З 2008 по 2011 роки працював начальником науково-дослідного відділу № 1 у м. Харкові УкрНІІ ПБ МНС України.
У 2012 захистив кандидатську дисертацію за темою: «Обеспечение безопасности жизнедеятельности на рабочих местах с повышенным тепловым излучением» за спеціальністю 05.26.01 – Охорона праці.
З 2013 року працює на посаді викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.