Матеріально-технічна база

 

Матеріально-технічна база кафедри
 
У 2010 році на території навчального полігону по вул. Баварська, 7 було завершено будівництво Смуги психологічної підготовки рятувальників. Відкриття даного об'єкту було присвячено до проведення семінару-наради начальницького складу МНС України (заступники начальників ГУ (У) МНС областей по роботі з персоналом) 10.06.2010 року, на якому були проведені показові тактико-спеціальні навчання. Зараз на даному навчально-тренувальному об'єкті постійно проводяться заняття зі слухачами, курсантами та студентами факультету, практичними працівниками Харківського гарнізону ОРС ЦЗ.
У 2012 році кафедрою завершено обладнання спеціалізованого навчального класу первинної підготовки рятувальника – спеціалізованої аудиторії, призначеної для практичного навчання здобувачів вищої освіти та молодшого командного складу підрозділів ДСНС за спеціальністю 263 "Цивільна безпека".
У 2015 році на кафедрі введено в експлуатацію спеціалізовану навчальну аудиторію для підготовки здобувачів вищої освіти за дисциплінами, які викладаються по спеціальності 263 «Цивільна безпека», спеціалізація - телекомунікаційні системи в управлінні.
У 2016 році введена в експлуатацію спеціалізована навчальна аудиторія, призначена для підготовки здобувачів вищої освіти по навчальній дисципліні «Аварійно-рятувальна, інженерна та протипожежна техніка».