Харківський державний університет  Ім. О.М.Горького (1974), "Політична економія", економіст, викладач політичної економії.

Викладає:

"Економіка природокористування"

"Економіка,організація та управління хімічних вироництв"

"Основи теорії управління"

Основні наукові публікації

1. Strilets V.E., Bakumenko N.S.,  Donets   V.V.  Chernysh S.V., Ugryumov M.L., Goncharova T.F. Methods of machine learning in medicine diagnostics tasks. ICTERI-2020,  7 October, 2020

2. Nina Bakumenko, Viktoriia Strilets, Ievgen Meniailov  , Serhii Chernysh, Mykhaylo Ugryumov, Tamara Goncharova. Synthesis method of robust neural network models of systems and processes. Науково-практична конференція, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського ,жовтень 2020

3. Особливості прийняття рішень при управлінні процесами у мультиагентних системах (на прикладі соціума) /  М.Л.  Угрюмов, В.Є. Стрілець, Т.А. Гончарова //  Вісник Національного університету цивільного захисту України : зб. наук. пр. – Х. : Вид-во НУЦЗУ, 2020. – Вип. 2 (13). – 594 с. – (Серія "Державне управління"). – С. 105-119.

4. Гончарова Т.А. Таоретичні аспекти лідерства та практика управління в органах та підрозділах ДСНС УКРАЇНИ. Науково-практична конференція Національного університету цивільного захисту України  квітень 2019 року м.. Харків.

5. Гончарова Т.А. Використання деяких моделей освітніх технологій при підготовці фахівців. Науково-практична конференція Національна академія Національної Гвардії України 14 березня 2019р.

6. Гончарова Т.А. Особливості менеджменту підприємства згідно з концепції життєвого циклу. Науково-практична конференція Національної академії Національної гвардії України 28 листопада 2019 року м. Харків

7. Гончарова Т.А. Самоменеджмент як необхідна компетенція сучасного керівника. Науково-практична конференція Національної академії Національної гвардії України 28 листопада 2019 року м. Харків

Підручники, посібники, монографії

Підвищення кваліфікації

Робота з молоддю

Керівник  роботи здобувачів вищої освіти, які беруть участь  у науковому товаристві НУЦЗУ.

"Відмінник освіти України", МОУ посвідчення №45008

Міжнародна діяльність

Організаційна діяльність

Індивідуальний член Всеукраїнської громадської організації «Союз рятівників», реєстраційний номер ІК27112018-03 від 27.11.2018 р.