Національний університет цивільного захисту України, 2010 рік, спеціальність «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи ».

Кандидат технічних наук за спеціальністю 21.06.01 «Екологічна безпека», 2018 рік.

Тема дисертації: «Підвищення екологічної безпеки процесу вентиляції резервуарів з нафтопродуктами».

Доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності.

Викладаю навчальні дисципліни «Техногенна безпека об'єктів», «Будівлі і споруди та їх поведінка в умовах надзвичайних ситуацій », «Інноваційні інженерно-технічні заходи цивільного захисту» здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Наукова робота

Відповідальний виконавець НДР «Дослідження імовірності появи джерел запалювання електричного походження у пароповітряному просторі резервуарів із нафтопродуктами» (01.2014–12.2015, № ДР 0114U002235).

Основні наукові публікації

1. Гарбуз С. В. Системний підхід до зниження екологічної небезпеки вентиляції резервуарів з нафтопродуктами. Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Сер. : Механіко-технологічні системи та комплекси. Харків : НТУ "ХПІ", 2016. № 7 (1179). С. 106–118.
  2. Адаменко М. І., Гарбуз С. В. Інформаційна модель розповсюдження забруднення атмосфери викидами із резервуарів з залишками нафтопродуктів під час їх провітрювання. Вісник Нац. техн. ун-ту "ХПІ" : зб. наук. пр. Сер. : Механіко-технологічні системи та комплекси. Харків : НТУ "ХПІ", 2016. № 17 (1189). С. 115–121.
  3. Роянов О. М., Гарбуз С. В. Визначення впливу характеристик резервуарів на інтенсивність випаровування світлих нафтопродуктів під час проведення в них примусової вентиляції. Проблемы пожарной безопасности. Харьков: Национальний университет гражданской защиты Украини, 2017. Вып. 42. С. 110–114.
  4. Гарбуз С. В., Ковалёв А. А. Разработка новой технологии дегазации резервуаров хранения светлых нефтепродуктов. Science and Education a New Dimension. Natural and Technical Sciences Budapest. 2015. № III (8), (73). С. 98– 102.
  5. Khalmuradov B. D., Harbuz S. V., Ablieieva I. Y. Analysis of the technogenic load on the environment during forced ventilation of tanks. Technology audit and production reserves. 2018. № 1/3(39). P. 45–52.
  6. Afanasenko K. Polymer materials fire protection by various additives application efficiency estimation. / K. Afanasenko, V. Lipovoy, S Garbuz. // Проблеми надзвичайних ситуацій. – 2018. – Вип. 43 – С. 14-18.
  7. Григоренко О.М. Класифікація об’єктів підвищеної небезпеки з урахуванням імплементації директиви СЕВЕЗО 3 на території України епоксиполімерів / Ю.П. Ключка, О.М. Григоренко, С.В. Гарбуз // Проблеми надзвичайних ситуацій. – 2017. – Вип. 25. – С. 14-21.
  8. Pospelov, R. Meleshchenko, V. Asotskyi, O. Petukhova,  S. Gornostal,  S. Harbuz.  Development of a self-adjusting method for calculating recurrent diagrams in a space with a scalar product «EUREKA: Physics and Engineering». Number 5. 2019. Volume 5, Issue 4 (98) - p. 19–20.
  9. Korytchenko, P. Krivosheev, D. Dubinin, A. Lisniak, K. Afanasenko, S. Harbuz, O. Buskin, A. Nikorchuk, I. Tsebriuk Experimental research into the influence of twospark ignition on the deflagration to detonation transition process in a detonation tube.  Eastern-European Journal of Enterprise Technologies.2019. Volume 4, Issue 5 (100) - p. 26-33.
  10. B. Pospelov, O. Krainiukov, A. Savchenko, S. Harbuz, O. Cherkashyn, S. Shcherbak, I. Rolin, V. Temnikov Development of the method operative calculation the recurrent diagrams for non-regular measurements astern-European Journal of Enterprise Technologies. 2019. Volume 5, Issue4 (101) - p. 26–31.

Підручники, посібники, монографії, методичні вказівки, конспекти лекцій

1. Пожежна безпека електроустановок. Електротехніка та безпека електроустановок: методичні вказівки до виконання курсового проекту/ Укладачі: О.В. Кулаков, С.В. Гарбуз, О.М. Григоренко, А.М. Катунін.− Х.: НУЦЗУ, 2018. – 72 с.
  2. Методичні вказівки до виконання модульних контрольних робіт з дисципліни «Аудит пожежної і техногенної безпеки» для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Пожежна безпека» / Укладачі: К.А. Афанасенко, В.О. Липовий, С.В. Гарбуз: НУЦЗ України, 2018. – 19 с.

Робота з молоддю

Робота у складі організаційного комітету/журі Всеукраїнського конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини  та апарати»  (2018р.)

Керівник наукових робіт, що посіли призові місця на I та II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

Керівництво роботою підготовки курсанта до участі у Всеукраїнського конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини  та апарати» (курсант Домошенко Р.О.)диплом третього ступеня.

Міжнародна діяльність

Постійно приймаю участь у наукових міжнародних конференціях, зокрема:

1. VIII Международная научно-практическая конференция молодых ученых курсантов (студентов), слушателей магистратуры и адъюнктов (аспирантов) «Обеспечение безопасности жизнедеятельности: проблемы и перспективы». Минск: КИИ, 2014.
  2. VI Международная научно-практическая конференции «Актуальные проблемы пожарной безопасности, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций». Кокшетау: КТИ КЧС МВД РК, 2015.
  3. Международная научно-практическая конференция «Проблемы гражданской защиты: управление, предупреждение, аварийно-спасательные и специальные работы». Кокшетау: РГУ «КТИ КЧС МВД Республики Казахстан», 2017.
  4. Х-я Международная научно-практическая конференции. г. – Кокшетау: КТИ КЧС МВД РК, 2019.

Організаційна діяльність

Робота у складі організаційного комітету/журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з електротехніки (2017-2018 н.р., 2018-2019 н.р.).