УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ НАУКОВИХ РОБІТ

Наукова робота є невід’ємною складовою діяльності кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту. Яскравим прикладом її результату є високі показники участі здобувачів вищої освіти наукового товариства кафедри у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та отримані дипломи призових місць.

2020-2021 навчальний рік:

Подано: 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика» та 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Фінанси і кредит».

Підготовлено призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика»: Баштова Д.М. (диплом ІІ ступеня); Виноградова Н.О. (диплом ІІ ступеня) – науковий керівник д.т.н., професор Соболь О.М.

Підготовлено призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»: Виноградова Н.О. (диплом ІІІ ступеня) – науковий керівник канд. екон. наук, доцент Ященко О.А.

2019-2020 навчальний рік:

Подано: 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Прикладна геометрія»; 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Маркетінг»; 1 роботу на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Охорона праці».

2018-2019 навчальний рік:

Подано 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Прикладна геометрія»:

1.«Застосування способу розбиття множин для розв’язання задачі територіального розподілу захисних споруд». Автори – Арнаго Г.В., Олійник Т.М. Науковий керівник – Соболь О.М.;

2.«Геометричне моделювання територіально-часових умов формування надзвичайних ситуацій на локальних територіях». Автор – Баштова Д.М. Науковий керівник – Писклакова О.О.;

3.«Розрахунок площи зони відповідальності підрозділів ПРЧ на основі формування випуклих множин з урахування особливостей рельефу». Автор – Шаповалова Т.Є. Науковий керівник – Лєвтєров О.А.;

Крім того, подано 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Маркетінг», а саме:

1.«Удосконалення маркетингової стратегії підприємств на прикладі рекламної галузі». Автори – Павлюк К.В.; Христенко К.М. Науковий керівник – Ященко О.А.;

2.«Розробка маркетингової стратегії ТОВ готелю «КОСМОПОЛІТ». Автори – Дегтярьова А.І., Кофтун А.М. Науковий керівник – Ляшевська О.І.;

3.«Особливості надання державних послуг у сфері цивільного захисту». Автори – Пліско Г.В., Козак М.С. Науковий керівник – Григоренко Н.В.;

У результаті 4 учасники стали переможцями та отримали дипломи переможців у галузі «Прикладна геометрія, інженерна графіка» (Арнаго Г.В. та Олійник Т.В., науковий керівник Соболь О.М.), у галузі «Маркетинг» (Павлюк К.В. та Христенко К.М., науковий керівник Ященко О.А.)

2017-2018 навчальний рік:

Подано 3 роботи на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки «Комп’ютерні науки»:

1. «Розробка програмного засобу, що реалізує структурно-параметричну ідентифікацію моделі багатофакторного оцінювання за допомогою штучної нейронної мережі». Автори – курсанти гр.МЦЗкс-17-151 ПриходькоВ.О. та гр. ЦЗкс-14-141 Арнаго Г.В. Науковий керівник – Писклакова О.О.
  2. «Розробка програмного засобу «Сили та засоби для локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації»». Автори – курсанти гр.МЦЗкс-17-151 Світличний В.Б. та Пелипенко К.О. Науковий керівник – СобольО.М.
  3. «Розробка програмного засобу «Прогнозування області зараження СДОР»». Автори – курсанти гр.МЦЗкс-17-151 НіколенкоД.О. та Мазченко В.А. Науковий керівник – Ященко А.О.

Здобувачка вищої освіти НУЦЗУ перемога у ІІ етапі

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності

«Фінанси і кредит»

06 квітня 2021 року у дистанційному режимі на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит". У заході взяли участь понад 160 молодих учених із 30 закладів вищої освіти України.
      За підсумками конкурсу, диплом ІІІ ступеня отримала здобувачка 2-го рівня вищої освіти магістратури управління Наталія Виноградова (навчальна група МУПБ-20-113) під керівництвом заступника начальника кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту кандидата економічних наук, доцента Олександра Ященка. Результати наукового дослідження з теми «Феномен криптовалюти: імперативи розвитку та перспективи використання у платіжних системах» отримали позитивну оцінку та зацікавили представників конкурсної комісії.

• Результати участі у XII Всеукраїнському студенсько-курсантському конкурсі на кращу наукову працю за темою "Забезпечення національної безпеки України очима майбутніх охоронцін держави: стан, проблеми, перспективи".