НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Діяльність наукового товариства здобувачів вищої освіти кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту здійснюється на підставі Положення про наукове товариство курсантів (студентів, слухачів) ад'юнктів (аспірантів), докторантів і молодих вчених Національного університету цивільного захисту України.

Науково-дослідна робота наукового товариства кафедри є однією зі складових підготовки висококваліфікованих спеціалістів цивільного захисту, здатних творчо застосовувати у своїй практичній діяльності досягнення науки та передового досвіду.

Наукове товариство кафедри діє на принципах: свободи наукової творчості; добровільності, колегіальності, відкритості; рівності права осіб, які навчаються, на участь у діяльності наукового товариства. Завданнями наукового товариства є розвиток наукової творчості молоді, формування в неї самостійних навичок організації та проведення наукових досліджень; надання науково-педагогічним працівникам університету допомоги у вирішенні наукових проблем; участь у проведенні наукових конференцій, семінарів, конкурсів наукових робіт.

Члени наукового товариства мають право обирати і бути обраними до керівного органу товариства; приймати акти, що регламентують організацію та діяльність наукового товариства; проводити організаційні, наукові та освітні заходи; популяризувати наукову діяльність серед студентської молоді, сприяти залученню осіб, які навчаються, до наукової роботи та інноваційної діяльності; представляти інтереси здобувачів вищої освіти факультету цивільного захисту перед адміністрацією університету та іншими організаціями з питань наукової роботи та розвитку академічної кар'єри; сприяти підвищенню якості наукових досліджень та обміну інформацією між молодшій вченими: сприяти розвитку міжвузівського та міжнародного співробітництва.

Членами наукового товариства кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту є молоді вчені – вчені віком до 35 років; здобувачі вищої освіти, які навчаються у магістратурі: здобувачі вищої освіти факультету, які приймають участь у роботі наукового гуртка кафедри та є авторами або співавторами наукових статей, охоронних документів, тез доповідей; були учасниками II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Всеукраїнських студентських олімпіад або інших конкурсів наукових робіт і олімпіад міжнародного та всеукраїнського рівнів. Члени наукового товариства можуть бути виключені зі складу, якщо вони не виконують навчальний план. без поважної причини не відвідують засідань наукового товариства та систематично не виконують план роботи наукового товариства.

Рішення про прийом чи виключення приймає Рада молодих вчених університету. Органом управління наукового товариства є рада молодих вчених університету.

Робота наукового товариства кафедри проводиться за такими формами: проведення теоретичних та практичних наукових досліджень; виступи з доповідями та науковими повідомленнями на наукових конференціях, семінарах, засіданнях товариства; обговорення доповідей, рефератів, дискусійних статей, надрукованих у періодичних виданнях; участь у конкурсах наукових робіт та ін. Засідання відбуваються щочетверга в години самопідготовки.

Результати участі здобувачів за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у роботі секції "Пожежна та цивільна безпека" Міжнародної науково-теоретичної конференції "MODERNIZATION OF SCIENCE AND ITS INFLUENCE ON GLOBAL PROCESSES" (Швейцарія, Берн)