Поліщук Дмитро Віталійович

викладач кафедри, учасник бойових дій,

старший лейтенант служби цивільного захисту, стаж роботи – 9  років (в т.ч. - практичної діяльності – 3 роки).

У серпні 2015 року вступив на навчання до Національного університету цивільного захисту України. У 2019 році закінчив Національний університет цивільного захисту України за спеціальністю «Цивільний захист», спеціалізація «Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт», освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр».

Після закінчення навчання був направлений у розпорядження начальника управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області та з червня 2019 року призначений на посаду начальника відділення спеціальних мінно-пошукових робіт групи підводного розмінування, спеціальних мінно-пошукових робіт частини спеціальних аварійно-рятувальних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області. З вересня 2022 року був призначений на посаду викладача кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.

У 2022 році вступив на заочну форму навчання до магістратури Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю «Управління у сфері цивільного захисту», продовжує навчання по теперішній час.

В період проходження служби в ЧСАРР АРЗ СП приймав участь в розмінуванні території згідно зони відповідальності групи. Після повномасштабного вторгнення брав участь у розмінуванні Запорізької області де і отримав поранення під час виконання службових обов’язків.

Викладаю дисципліни: «Спеціальна підготовка», «Вибухові та піротехнічні роботи»

Підвищення кваліфікації

Нагороди

Відомча відзнака ДСНС України "За відвагу в надзвичайній ситуації"