У 2001 році закінчив Харківський патентно-комп'ютерний коледж за спеціальністю «Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем», та здобув кваліфікацію «Молодший спеціаліст-програміст»
У 2005 році закінчив Харківській національну академію міського господарства за спеціальністю «Транспортні системи» та здобув кваліфікацію «Магістр з транспортних технологій»
З вересня 2005 по листопад 2008 працював старшим лаборантом кафедри безпеки життєдіяльності та екології Університету цивільного захисту України.
З листопада 2008 по вересень 2014 працював викладачем кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України.
У червні 2013 року захистив дисертацію та здобув вчену ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «Екологічна безпека». Тема дисертаційного дослідження: «Підвищення екологічної безпеки золовідвалів підприємств промислової енергетики шляхом вилучення та утилізації з відходів сполук ванадію».
З листопада 2014 по вересень 2015 працював старшим викладачем кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України.
З вересня 2015 по квітень 2021 працював доцентом кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України.
У квітні 2021 року призначений на посаду доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.

У період проходження служби проходив підвищення кваліфікації та у 2023 році отримав робітничу спеціальність «Пожежний-рятувальник».