У серпні 2008 року вступив на навчання до Університету цивільного захисту України до факультету оперативно-рятувальних сил. У 2013 році закінчив Національний університет цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.
     У червні 2013 року був назначений на посаду провідного інспектора Золочівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області.
     З червня 2021 року по жовтень 2022 року перебував на посаді провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області.
     У період з 5 жовтня по 10 жовтня 2015 року пройшов курси цільового призначення фахівців для здійснення ідентифікації вибухонебезпечних предметів.
     19 жовтня 2022 року був звільнений з займаної посади та за власною згодою направлений для подальшого проходження служби до Національного університету цивільного захисту України на посаду викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.