У лютому 1979 р. – закінчила електромашинобудівний факультет Харківського політехнічного інституту за спеціальністю «Промислова електроніка» (кваліфікація «Інженер промислової електроніки»).
У квітні 1979 р. почала трудову діяльність на посаді інженера-конструктора електронної техніки відділення радіаційного матеріалознавства Харківського фізико-технічного інституту АН України.
У 1981 р. навчалася в Центральному інституті підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів у м. Москві.
З травня 1995 р. працювала в Харківському національному університеті внутрішніх справ. З вересня 1997 р. по березень 2001 р. навчалася на заочному факультеті Харківського національного університету внутрішніх справ, кваліфікація – юрист.
У 2001 р. розпочала працювати над дисертаційним дослідженням за темою «Транснаціональні злочини як об’єкт криміналістичного дослідження», яку захистила в жовтні 2007 р. у Київському національному університеті внутрішніх справ. У 2011 р. присвоєно вчена звання доцента.
З вересня 2013 р. працює в Національному університеті цивільного захисту України.
2020 р. – закінчила магістратуру Національного університету цивільного захисту України (спеціальність «Цивільна безпека» освітня програма, освітня програма «Цивільний захист»).