У серпні 2001 року вступив на навчання до Академії пожежної безпеки України. У 2006 році закінчив Академію цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.
Після закінчення навчання для подальшого проходження служби з червня 2006 року призначений на посаду командира навчального взводу факультету оперативно-рятувальних сил.
У 2006 році вступив на навчання здобувачем до Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 - Теорія та методика професійної освіти.
У вересні 2016 року призначений на посаду старшого викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.
У період проходження служби на проходив підвищення кваліфікації: у 2016 році закінчив курси гірничої та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України та отримав робітничу спеціальність «Рятувальник-верхолаз».
У серпні 2019 року призначений на посаду доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.