У 1994 р. закінчив Тольяттінське вище військове будівельне командно-інженерне училище за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію інженера з протипожежної техніки та безпеки.
У 1994-2002 р.р. проходив службу у військовій частині А0829 м. Лозова Харківської області на посадах начальника 365 військової команди протипожежного захисту та рятувальних робіт, начальника служби пожежної безпеки 61 арсеналу.
У 2002-2006 р.р. проходив службу на Факультеті військової підготовки Харківського державного університету будівництва та архітектури (зараз – Харківський національний університет будівництва та архітектури) на посадах викладача – заступника начальника навчально-тренувального центру, старшого викладача.
У березні 2006 р. у зв’язку з організаційно-штатними заходами був переведений до Академії цивільного захисту України (зараз Національний університет цивільного захисту України), де проходив службу на посадах старшого викладача, доцента. У серпні 2019 звільнений зі служби цивільного захисту у зв’язку із закінченням строку контракту з набуттям права на пенсію за вислугою років.
З вересня 2019 р. працює на посаді викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
У 2015 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата військових наук за спеціальністю «Службово-бойова діяльність сил охорони правопорядку» на спеціальну тему, яка стосується дослідження питань взаємодії сил цивільного захисту з силами охорони правопорядку під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.