У 1988 році закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут за кваліфікацією «інженер-механік».
У вересні 1995 року вступив на службу до МВС України, працював в Харківському інституті пожежної безпеки МВС України в посаді викладача тактико-технічної кафедри. З вересня 1996 року працював в посаді старшого викладача кафедри пожежної техніки. З жовтня 1997 року був переведений на кафедру прикладної механіки, де працював в посаді старшого викладача. У жовтні 1998 року був знову переведений на кафедру пожежної техніки, де працював в посаді викладача.
У жовтні 2005 року у порядку просування по службі був призначений на посаду доцента кафедри пожежної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Академії цивільного захисту України.
В жовтні 2008 року було присвоєно вчене звання доцента кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки. В жовтні 2017 року був звільнений в запас.
З вересня 2018 року працював на посаді доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
З вересня 2019 року працює на посаді викладача кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.