У серпні 2001 року вступив на навчання до Академії пожежної безпеки України. У 2006 році закінчив Академію цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.

Після закінчення навчання для подальшого проходження служби з червня 2006 року призначений на посаду начальника караулу навчальної пожежно-рятувальної частини.

У жовтні 2006 року вступив на заочну форму навчання до ад’юнктури Університету цивільного захисту України за спеціальністю «Цивільна оборона». У вересні 2008 року був переведений на посаду викладача кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт факультету оперативно-рятувальних сил.

У січні 2013 року подав матеріали до захисту кандидатської дисертації, яку захистив у вересні 2013 року та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.01.01 - Прикладна геометрія, інженерна графіка. Тема дисертаційного дослідження: «Раціональне покриття заданих областей геометричними об’єктами зі змінними метричними характеристиками».

У квітні 2014 року у порядку просування по службі був призначений на посаду старшого викладача кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, а у травні 2014 року переведений на посаду заступника начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.

У період проходження служби на науково-педагогічних посадах проходив підвищення кваліфікації: у 2010 році закінчив курси гірничої та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України та отримав робітничу спеціальність «Водолаз третього класу». У 2012 році пройшов курс висотників-рятувальників у місті             Кайзерслаутен Федеративній республіці Німеччина.

В жовтні 2014 року призначений на посаду начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.

У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту.