З 1980 по 1985 роки навчався у Київському вищому інженерному радіотехнічному училищі ППО, яке закінчив у 1985 році з відзнакою за спеціальністю «Радіотехнічні засоби» та здобув кваліфікацію радіоінженера.
З 1990 по 1993 роки навчався в ад’юнктурі Харківського військового університету за спеціальністю 20.02.14 «Озброєння та військова техніка» та у 1993 році успішно захистив кандидатську дисертацію за цією ж спеціальністю на спеціальну тему.
З вересня 2010 року по серпень 2013 року працював на кафедрі автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України на посаді старшого викладача.
З вересня 2013 року працює на кафедрі організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України на посаді старшого викладача.
З 2019 року навчався у магістратурі Національний університет цивільного захисту України, яку закінчив у 2020 році з відзнакою та здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Цивільна безпека».