З 1979 по 1984 роки навчався в Мінському Вищему інженерному зенітному ракетному училищі ППО, яке у 1984 р. закінчів з відзнакою та золотою медаллю за спеціальністю за освітою: «Квантово-електронні прилади».
З 1987 по 1990 роки навчався в ад’юнктурі Воєнної інженерної радіотехнічної академії ППО за спеціальністю 20.02.14 – «Озброєння та військова техніка» та у 1991 році успішно захистив дисертацію за цією ж спеціальністю на спеціальну тему.
У 1996 р. отримав вчене звання доцент за кафедрою «Квантово-оптичних засобів та зброї» Харківсього війсьового університету.
З березня2006 по серпень 2009 працює старшим викладачем кафедри інформаційних технологій і систем управління Університету цивільного захисту України.
З серпня 2009 по серпень 2013 року - старший викладач кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України.
З вересня 2013 року працює на посаді доцента кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
З 2018 по 2020 роки навчався в Національному університеті цивільного захисту України. У 2020 р. закінчив з відзнакою магістратуру університету за спеціальністю «Цивільна безпека» та здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність «Цивільна безпека» освітня програма «Цивільний захист».