З 2003 по 2008 роки навчався в Університет цивільного захисту України. У 2008 закінчив з відзнакою магістратуру університету за спеціальністю «Пожежна безпека» та здобув кваліфікацію магістра науково-педагогічного спрямування.
З 2008 по 2011 роки навчався в ад’юнктурі Національного університету цивільного захисту України за спеціальністю 21.02.03 – «Цивільний захист» та у 2016 році успішно захистив дисертацію за цією ж спеціальністю на тему «Попередження надзвичайних ситуацій на об’єктах військово-промислового комплексу з аміачними холодильними установками».
З 2011 по 2016 роки працював науковим співробітником науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України.
З липня 2016 року по листопад 2017 року працював на кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України на посадах старшого викладача та доцента.
З листопада 2017 року працює на посаді заступника начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.