Відгуки випускників

 

Відгук випускника 2020 року, Національного університету цивільного захисту України, провідного фахівця сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, капітана служби цивільного захисту Євгенії ДУДКИ.

Я закінчила Національний університет цивільного захисту України у червні 2020 року за спеціальністю «Управління цивільного захисту». Основне, що запам’яталося - це простота у відносинах з викладачами та керівництвом магістратури. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів-заочників, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Значним плюсом у навчанні на магістратурі є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Впевнена в тому, що кожен магістр, який здобуває освіту в цьому вузі, отримає той кар’єрний розвиток та здобутки, які заслуговує.

Моя чинна посада – провідний фахівець Сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Специфіка роботи вимагає оперативного висвітлення діяльності ДСНС Дніпропетровщини щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, а також здійснює інформування громадськості з питань цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності.

Сектор 7/24 підтримує постійні зв’язки та взаємодіє із ЗМІ з питань попередження та ліквідації наслідків аварій, катастроф, у тому числі радіаційного, стихійного та іншого лиха, а також проведення повітряних, надводних, підводних робіт особливого призначення.

Готуємо та оперативно розповсюджуємо офіційну інформацію, у тому числі фото-, відео- та аудіоматеріали про діяльність Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області і керівництва, виконання покладених на ДСНС завдань.

Постійно працюємо над удосконаленням форм і методів роботи з навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, діям в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та подій, виховання у дітей і підлітків культури безпечної поведінки та багато іншого на благо нашої держави.

 

Відгук випускника 2020 року, Національного університету цивільного захисту України речниці  ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Даря Гречищева .

Третя вища! Надзвичайно пишаюся, що я отримала освіту маґістра управління пожежної безпеки в одному з найкращих вищих навчальних закладів держави - Національному університеті цивільного захисту України.

Освіта завжди розширює світогляд, дає напрямки для творчого мислення та вирішення складних управлінських завдань.

Кафедра управління та весь її колектив допоможе швидко адаптуватися та увійти в освітній процес. Так як я діючий співробітник ДСНС, а саме керую прес-службою Дніпропетровського гарнізону, переживала чи впораюсь поєднувати практичну діяльність з навчанням. Проте, подолання будь-яких завдань робить нас сильнішими та збагачує життєвий досвід.

Дуже хочу подякувати викладачам - це справжні фанати своєї справи. Саме в таких людей варто навчатися. І ще важливо - після навчання втілювати знання на практиці, ставити нові цілі в кар'єрі!

Наше навчання можна назвати унікальним, адже захищати диплом довелося в умовах карантину, дистанційно. Такий досвід увійде в історію університету, бо це було вперше.

Мене особисто вразило,  як багато свого часу викладачі приділили особисто кожному для консультацій та підготовки до захисту диплому. Мій науковий керівник, Микола Миколайович Кулєшов, надзвичайно уважно віднісся  до кожного слова в моїй доповіді перед захистом, і я дуже ціную приділений ним час.

Чому це важливо? Тому, що усі випускники магістратури управління - майбутні керівники, і кожне їхнє слово має впливати на людей і повинно бути виваженим та правильним, обґрунтованим.

Візьму на себе відповідальність та дам декілька порад абітурієнтам та майбутнім  слухачам магістратури управління: мрійте та ставте перед собою високі цілі! Гарний той солдат, який хоче бути генералом.  Шлях до мрії - це великий об'єм праці, цінуйте престиж знань, запам’ятовуйте те, чим з вами діляться викладачі. І ще дуже важливо - бути відкритою людиною, розвивати емоційний інтелект, поважати колектив, без якого не може впоратися жоден керівник.

Дякую вам, мої Вчителі, кожному, хто поділився часткою себе з нами! Бажаю кафедрі подальшого розквіту та гідних слухачів, які своїми успіхами розвиватимуть Службу порятунку!

 

 

Відгук випускника 2018 року, Національного  університету цивільного захисту України, Перший заступник начальника Центру зв'язку та управління ДСНС України підполковника  служби цивільного захисту Желєзнов Дмитро Вікторович.

Згадуючи минулі роки навчання, не можу не висловити щирі слова вдячності професійному колективу Національного університету цивільного захисту. Магістратура управління, як матріархат випускників-заочників ДСНС України, надовго запам’ятається своїм вмінням навчити та зацікавити до навчального процесу. Щиро дякую за ті систематизовані знання, навички та вміння якими ви залюбки та педагогічно правильно поділилися з нами!

 

Відгук випускника 2018 року, Національного університету цивільного захисту України, лейтенанта служби цивільного захисту Скляра Сергія Сергійовича.

Обравши Національного університету цивільного захисту України місцем навчання на бакалавраті та магістратурі, я отримав все те, чого тільки може бажати курсант та офіцер: чудових товаришів з навчання; цікавих та унікальних викладачів; різнобічні знання та вміння їх використовувати; а також, звісно, активне життя. Хочеться подякувати викладачам університету за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід, що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу. Я впевнений, що завдяки навчанню в університеті кожен зможе досягти тих цілей, які ставить перед собою. Я ніколи не забуду свою альма-матер.

 

Кулік Вікторія Володимирівна,старший лейтенант служби цивільного захисту,провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування управління запобігання НС ГУ ДСНС України у Луганській області.

Під час лекцій, семінарів і практичних занять в магістратурі я не тільки отримувала знання з різних предметів, але і насолоджувалася можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з нами були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях. Своїми професійними досягненнями всі випускники доводять, що вони отримали якісні знання.
Спасибі Вам за відповідальність та увагу до кожного магістра, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!

 

Ми, випускники магістратури управління 2017-го року, хочемо виразити щиру вдячність начальницькому та науково-педагогічному складу факультету цивільного захисту. Час, проведений в стінах магістратури управління , був для нас безцінним. Було багато цікавих моментів, які ми запам'ятаємо на все життя.
Низький уклін Вам, шановна Світлана Юріївна! Ви виховали в нас справжніх керівників, а найголовніше - Людей! За період навчання, у нас сформувався справжній, дружній і незламний колектив, в якому кожен прийде на допомогу один одному в тяжку хвилину.
Виражаємо слова подяки викладачам за те, що вклали в нас величезний багаж знань та ділилися своїм безцінним досвідом, ми намагатимемося реалізувати його в своїй майбутній практичній діяльності.
ДЯКУЄМО ВАМ!!!

 


Відгук випускника 2017 року, кандидата економічних наук , доцента кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту НУЦЗУ, старшого лейтенанта служби ЦЗ Ященко О.А.

Дуже вдячний за ті знання та досвід, які отримав під час навчання в магістратурі управління НУЦЗУ. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення. Окрему подяку хочу висловити співробітникам кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту полковнику Соболю О.М., професору Кулешову М.М., які на своїх лекціях та практичних заняттях велику увагу приділяють саме практичним аспектам управління. Навчання в НУЦЗУ дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри, а безцінний досвід який дає магістратура управління є запорукою успіху на протязі всього Вашого життя!

 

Руденко Олена Володимирівна, старший лейтенант служби цивільного захисту, провідний фахівець відділу цивільного захисту Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, випускниця магістратури управління 2015-го року.

Закінчила магістратуру управління НУЦЗУ. Із задоволенням згадую роки навчання: хороші викладачі, що лояльно і доброзичливо відносяться до слухачів, гідний рівень знань, сучасні аудиторії, які оснащені новітнім устаткуванням. Хочеться висловити вдячність викладачам кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту та керівництву магістратури управління.

 

Відгук випускника 2015 року, Національного університету цивільного захисту України, капітана служби цивільного захисту Кулинича Сергія Миколайовича.

На мою думку, Національний університет цивільного захисту України - один із найкращих вищих навчальних закладів.  Для мене це навчання стало тим променем, який служить орієнтиром у подальшій професійній діяльності - застосування і використання отриманих знань, навичок, досвіду в досягненні своїх професійних вершин. Завдяки НУЦЗ України ми не тільки отримали знання від докторів наук, професорів і кандидатів, а й перш за все ми отримали безцінний досвід спілкування один з одним. Дякую Вам, шановні викладачі за терпіння і розуміння. За неперевершене натхнення в цьому шаленому квесті за новими знаннями. Дякую і керівникам дипломних робіт, які супроводжували нас, давали нам необхідні поради і довели до захисту. Це університет з віковим досвідом, який він несе через покоління.

 

Відгук випускника 2014 року, кандидата наук з державного управління , заступника начальника курсу післядипломної освіти факультету цивільного захисту НУЦЗУ , майора служби цивільного захисту Баглика В.С.

Обравши Національний університет цивільного захисту України місцем навчання в магістратурі управління я отримав все те, чого тільки міг бажати: чудових товаришів по навчанню, цікавих та унікальних викладачів, різнобічні знання та вміння їх використовувати. Хочеться подякувати викладачам кафедри Управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід до кожного слухача , що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу.

 

Відгук від капітана служби цивільного захисту Воробйова Андрія Васильовича, випускника магістратури управління 2014 року.

Я навчався на факультеті цивільного захисту за спеціальністю «Управління у сфері цивільного захисту» освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Навчання закінчив у 2014 році. Можу з впевненістю сказати, що педагогічний колектив закоханий у свою працю та з великим задоволенням готовий ділитися своїми знаннями та вміннями із слухачами. Навчальний процес відбувається не лише шляхом вивчення теоретичного матеріалу в аудиторіях, але й відпрацьовується практично, як на території Університету так і на виїзних заняттях на об’єктах різного призначення та форм власності. Відразу по закінченню навчання я почав працювати на посаді викладача навчального пункту МП АРЗСП ГУ ДСНС України в Харківській області. Це робота безпосередньо за фахом, на якій я маю змогу практично застосувати у своїй діяльності здобуті в університеті знання. Мені дуже пощастило, що в 2013 році я вирішив навчатися на магістратурі управління. Зараз я не можу уявити, як би склалося моє життя, якби в мене не було знань, яким мене навчили викладачі кафедри. Велика їм вдячність.

 

Відгук випускника 2014 року Березневича Олександра, майора служби цивільного захисту, провідного інспектора Черкаського міського відділу Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Я, Березневич Олександр, закінчив магістратуру управління Національного університету цивільного захисту України в 2014 році. 
Під час навчання в університеті набув необхідних навичок для самостійного виконання службових завдань, навчився працювати з документацією, обирати головне, самостійно аналізувати ситуації, що виникли. Знання, які надав мені університет відповідно до фаху мого навчання безперечно знадобились. На даний час, я працюю провідним інспектором Черкаського МВ ГУ ДСНС України в місті Черкаси. Служба дуже захоплююча. Мені дуже подобається відношення у колективі, адже там ми – одна велика сім’я. Університет випускає прекрасних фахівців своєї справи, які в подальшому займають високі і потрібні країні посади. Спасибі велике, НУЦЗУ та магістратурі управління.Матвієвський Микола Миколайович, підполковник служби цивільного захисту, головний фахівець відділу реагування на НС Управління ДСНС України у Сумській області - випускник магістратури управління 2007-го року. 

Вітаю! Звуть мене Матвієвський Микола, підполковник служби цивільного захисту. Працюю в Управлінні ДСНС України у Сумській області головним фахівцем відділу реагування на НС. У 2007-му році закінчив магістратуру управління Університету цивільного захисту України. Про час навчання, залишилися тільки позитивні спогади: прекрасний професорсько-викладацький склад, які вкладали всю душу в свою справу, справедливе начальство в обличчі Руденко Світлани Юріївни ну і звісно, завжди позитивна і дружня атмосфера в колективі. Диплом магістра дав мені широкі перспективи до розвитку в службі цивільного захисту України і зараз я займаю провідну посаду. Я дуже задоволений, що закінчив магістратуру управління і час навчання згадую з теплими спогадами та посмішкою на обличчі.