Практичні заняття кафедри ОТЗАРР факультету цивільного захисту

13 квітня 2024 року доцентом кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Максимом ДЕМЕНТОМ було проведено практичне заняття з дисципліни «Рятувальна та загальна фізична підготовка (розділ - Рятувальна підготовка)» зі здобувачами вищої освіти групи ЦЗк-21-131 за темою «Техніка спуску потерпілого, який завис на страхувальному канаті. Рятувальник підходить зверху».  Метою заняття було ознайомити особовий склад з діями рятувальника-верхолаза, при рятуванні постраждалих, які зависли на канатах під час виконання висотно-верхолазних робіт. Під час практичного заняття здобувачі вищої освіти відпрацювали порядок дій рятувальника-верхолаза, який проводить рятувальні роботи підходячи до постраждалого зверху.