Переймання практичного досвіду від фахівців центра оперативного зв’язку ГУ ДСНС України у Харківській області

Під час щоденної роботи разом з фахівцями центру оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій доцент кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Олександр КОВАЛЬОВ проводить налаштування телекомунікаційного обладнання, виїжджає на налаштування ретрансляторів, опановує питання безпеки зв’язку в підрозділах ДСНС України, приймає участь у робочих нарадах із взаємодій служб зв’язку ГУ ДСНС України у Харківській області та ГУНП в Харківській області.

Також Олександр КОВАЛЬОВ приймає участь у робочій групі ДСНС України, щодо підвищення якості та надійності систем зв’язку, яка складається з представників центра оперативного зв’язку ГУ ДСНС України у Харківській області, центрального апарату ДСНС України та центра зв’язку та управління (м. Переяслав).