28 березня 2024 року ад’юнкт кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Дмитро Усачов прийняв участь у XІX Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених

Ад’юнкт кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту, викладач кафедри фізичної підготовки факультету пожежної безпеки Усачов Дмитро Володимирович прийняв активну участь у XІX Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності». Конференція пройшла у змішаному форматі на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Науковець Дмитро Усачов під керівництвом Вадима Тютюника д.т.н., професора представив доповідь за темою: «РОЗРОБКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ОСНОВ МОНІТОРИНГУ МАСШТАБНИХ ПОЖЕЖ НА ТЕРІТОРІЇ МІСТА ЗА ДОПОМОГОЮ СПЕКТРАЛЬНОГО АНАЛІЗУ» що є актуальним напрямом як під час воєнного стану, так і в мирний період.