На факультеті цивільного захисту НУЦЗ України тривають додаткові практичні заняття для здобувачів вищої освіти

25 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності Сергій Гарбуз та Дарина Карпова провели додаткові заняття з курсантами 4-го курсу факультету цивільного захисту на тему «Навчання населення діям в надзвичайних ситуаціях». При вивченні даної теми було опрацьовано наступні нормативно-правові акти: Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту»; Постанова КМУ від 26 червня 2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»; Наказ МВС від 28.11.2019 № 991 «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту». Метою заняття було закріплення навичок здійснення заходів з організації та проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях.