Представники НУЦЗ України стали учасниками практичного семінару «Розвиток університетських програм з безпеки та стійкості критичної інфраструктури»

11–14 березня 2024 року у м. Лечче (Італія) за підтримки Офісу зменшення загроз Управління міжнародної безпеки та нерозповсюдження Державного департаменту США, Фонду цивільних досліджень та розвитку США відбувся практичний семінар «Розвиток університетських програм з безпеки та стійкості критичної інфраструктури» за проєктом «Захист критично важливої хімічної інфраструктури України від триваючої російської агресії».
Учасниками української делегації стали представники Національного університету цивільного захисту України заступник начальника факультету оперативно-рятувальних сил Олександр Колєнов та заступник начальника кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту Олександр Ященко.
Основною метою семінару було ознайомлення представників делегації України з кращими практиками захисту об’єктів критичної інфраструктури, пов’язаної з хімічним сектором, проведенням оцінки вразливості хімічних об’єктів, а також освітніми програмами з безпеки та стійкості критичної інфраструктури для розбудови національної системи навчання у сфері захисту об’єктів критичної інфраструктури в Україні.
Працівники університету стали учасниками зустрічей з представниками Італійського Секретаріату з питань безпеки та стійкості критичної інфраструктури, Державного управління з цифровізації, Міністерства освіти та досліджень Італії та регіональним радником з питань інновацій.
Активна участь представників НУЦЗ України у міжнародних заходах підтверджує почесне місце фахівців України безпекового середовища у міжнародній спільноті.