Додаткові заняття з курсантами 4-го курсу на факультеті цивільного захисту

Доцентом кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Олександром КОВАЛЬОВИМ були проведені додаткові практичні заняття з курсантами груп ЦЗк-20-141 та ЦЗк-20-142.

На заняттях за темою: «Сучасні засоби зв’язку та навігації» особливу увагу було приділено практичній організації зв’язку в умовах військового стану за відсутності електропостачання та діючих мереж мобільного зв’язку.

Також були розглянуті питання використання супутникового навігаційного обладнання для прокладання маршрутів та організації пересування по пересічений місцевості поза дорожньою мережею, а також збільшенню стійкості та надійності визначення геолокації в android-смартфонах шляхом використання альтернативних спеціалізованих навігаційних програм.