На факультеті цивільного захисту доведено Картку оперативно-тактичних дій на пожежі

На факультеті цивільного захисту в рамках службової підготовки та підвищення рівня тактичної підготовки на виконання вимог окремого доручення ДСНС України від від 24.06.2022 № В-352 «Про введення в дію Інструкції із складання Карток оперативно-тактичних дій на пожежах» викладачем кафедри організації та технічного забезпечення аварійно- рятувальних робіт Валерієм КОЛОМІЙЦЕМ  проведено заняття щодо доведення Каркти оперативно-тактичних дій на пожежі, яка виникла 09 лютого 2024 року, за адресою  м. Харків, вул. Єнакіївська, 3, склад нафтопродуктів ТОВ «ХНБ-Резерв», вул. Ясенева, вул. Котельна приватний сектор та вул. Автогенна промислова зона. Захід проведено за участю курсантів факультету. За результатами заходу обговорено проблемні питання, що зумовили масштабний розвиток пожежі та обставини, які ускладнювали організацію гасіння і можливі шляхи їх вирішення.