Виїзне заняття кафедри ОТЗАРР на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Черкаській області

З курсантами факультету цивільного захисту було проведено виїзне заняття з дисципліни «Аварійно-рятувальна, інженерна та пожежна техніка» на базі 23-ДПРЧ та Аварійно-рятувального загину спеціального призначення ГУ ДСНС в Черкаській області.

У рамках вивчення дисципліни «Аварійно-рятувальна, інженерна та пожежна техніка» доцентом кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт Олександром Ковальовим разом з практичними працівниками підрозділів ГУ ДСНС в Черкаській області проведено практичне заняття для курсантів 2 курсу факультету цивільного захисту.

Метою заняття було ознайомлення курсантів з пожежною технікою, що застосовується в підрозділах ОРС ЦЗ ДСНС України, особливостями їх будови, технічними можливостями та матеріально технічною базою загону спеціального призначення.