Науково-педагогічний склад кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки підвищує свій фаховий рівень

Викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Сергій СТЕПАНЧУК з 18 по 23.09.2023 року з робочим візитом відвідав Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України (м. Ромні). На протязі п'яти робочих днів він разом з відділенням механізованого розмінування виконував завдання з розмінування сільськогосподарських угідь на території Тростянецької територіальної громади, Охтирського району, Сумської області в якості наглядача.

За годину відрядження приймав безпосередню участь у підготовці та технічному обслуговуванні машини розмінування DOK-ING MV-10 перед виконанням робіт, спостерігаючи за розмінуванням за допомогою машини розмінування та ознайомився зі звітною документацією, яка заповнюється за результатами роботи.

Набутий досвід буде використаний при підготовці здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищого освіти в галузі знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність – 263 «Цивільна безпека», освітньо-професійна програма – «інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт» в рамках викладання дисципліні „Організація гуманітарного розмінування”.