Робота кураторів факультету у першій декаді жовтня 2023 року

Протягом першої декади жовтня, куратори факультету провели ряд заходів, спрямованих на формування та розвиток у молоді національної свідомості та цивільної ответственности:

• Час куратора. Проведено бесіду на тему: «Історія пожежництва на теренах сучасної України»

• Позапланова зустріч кураторів ФЦЗ. Заняття з гуманітарної підготовки на факультеті гармонійно продовжились у формі зустрічі кураторів та вихованців, які обговорили актуальні питання за кураторським напрямом діяльності (якість навчання, незадовільні оцінки - активізація перескладання, місця Черкащини, які бажають відвідати здобувачі вищого освіти).

• Відвідування музею науки "Ландао Центр". Куратор, викладач кафедри Сергій ГАССІЄВ разом із курсантами навчальної групи ІЗП-20-144 відвідали музей науки.

• Відвідування особовим складом 1-го курсу Черкаського академічного обласного Українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка для перегляду спектаклю «Ножиці», куратор - капітан служби цивільної захисту

• Відвідування виставки "За покликом серця"

Відвідування музею «Кобзаря» Т. Г. Шевченка. Музей "Кобзаря" у Черкасах присвячений збірці «Кобзар» Тараса Шевченка. Знаходиться в будинку братів Цибульських і містить чимало раритетних видань цієї книги. Його часто називають єдиним у світі музеєм однієї книги.