На кафедрі НПД підведено підсумки олімпіади з дисципліни «Техногенна безпека технологічних процесів»

10 травня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту була проведена олімпіада з дисципліни «Техногенна безпека технологічних поцесів». Олімпіада пройшла за активної участі здобувачів вищої освіти третього курсу факультету цивільного захисту.
Результатом проведення олімпіади стало закріплення у здобувачів вищої освіти університету рівня знань та умінь щодо оцінки можливості виникнення на об’єктах із наявністю потенційно небезпечних технологій та виробництв надзвичайних ситуацій техногенного характеру, аналізу техногенної небезпеки типових технологічних процесів із наявністю хімічних, радіаційних та пожежовибухонебезпечних речовин та матеріалів.
За результатами проведеної олімпіади було визначено наступних переможців:
І місце – Оленич Марія Олександрівна (ЦЗк-20-131);
ІІ місце – Тернова Сабіна Володимирівна (ЦЗк-20-131);
ІІІ місце – Ванда Анастасія Віталіївна (ЦЗк-20-131).
Вітаємо переможців!