На факультеті цивільного захисту пройшли додаткові заняття з практичним відпрацюванням вправ.

Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри ОТЗАРР факультету цивільного захисту курсанти практично відпрацювали способи рятування потерпілого за допомогою системи типу «косинка» з верхніх поверхів будівлі.

Також в рамках проведення навчань ГУ ДСНС України в Черкаській області були проведені додаткові заняття, під час яких здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись та практично відпрацювати питання щодо використання БПЛА в практичній діяльності служби цивільного захисту; порядку організації цифрового радіо та супутникового зв’язку; ознайомились з роботою та конструкцією сучасних пожежних автомобілів різного типу, спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів легкого, середнього та важкого типів та іншої спеціалізованої, інженерної та допоміжної рятувальної техніки. Також було взято участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт при ДТП та порядку надання домедичної допомоги та евакуації постраждалих з пошкоджених транспортних засобів. Проведення занять у такому форматі сприяє швидкому засвоєнню курсантами теоретичних знань, практичних навичок та вмінь, які вони використовуватимуть під час практичної роботи.

Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри НПД факультету цивільного захисту курсанти аналізували стан техногенної небезпеки при проведенні механічних процесів, особливості техногенної небезпеки та заходи захисту під час механічної обробки та подрібнення твердих речовин та матеріалів (деревини, пластмас, металів, зерна, кам'яного вугілля тощо) та інформували присутніх про проблематику механізмів подрібнення, як джерел утворення пилоповітряного вибухопожежонебезпечного середовища, виявляли характерні джерела запалювання та системи.