Підсумки олімпіади з дисципліни «Стійкість будівель і споруд в умовах надзвичайних ситуацій»

20 квітня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту, а саме начальником кафедри ДАНІЛІНИМ Олександром та доцентом кафедри ГАРБУЗОМ Сергієм було проведено олімпіаду з дисципліни «Стійкість будівель і споруд в умовах надзвичайних ситуацій», що передбачає формування у майбутніх фахівців з базовою вищою освітою необхідного в їхній подальшій професійній діяльності рівня знань та умінь з питань забезпечення безпеки будівельних конструкцій, будівель і споруд, що піддаються впливам уражальних чинників в умовах надзвичайних ситуацій.
Під час вітального слова начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Олександр ДАНІЛІН запросив всіх бажаючих перевірити власні знання за цією дисципліною та побажав успіху всім присутнім.
Завдяки активній участі здобувачів вищої освіти факультету цивільного захисту, були отримані позитивні результати та обрані переможці, а саме:
І місце – Лисенко Олександр Сергійович група ЦЗк-20-131;
ІІ місце – Воробйова Діана Андріївна, навчальна група ЦЗк-20-131;
ІІІ місце – Купрейчук Тарас Петрович, навчальна група ЦЗк-20-131.
Вітаємо переможців!