На кафедрі організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту відбулися захисти комплексних курсових робіт здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

30 та 31 березня 2023 року на кафедрі організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту відбулися захисти комплексних курсових робіт здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час захисту комплексних курсових робіт курсанти 4-го курсу факультету цивільного захисту показали свої впевнені теоретичні знання і навички з питань оцінки техногенної та пожежної небезпеки об’єктів різного призначення, організації державного нагляду у сфері цивільного захисту, розробки та обґрунтуванню заходів з попередження виникнення НС, організації ліквідації наслідків НС техногенного характеру.