На кафедрі НПД підведено підсумки олімпіади з дисципліни «Нормативно-правове регулювання у сфері цивільного захисту»

30 березня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту була проведена олімпіада з дисципліни «Нормативно-правове регулювання у сфері цивільного захисту».
Олімпіада пройшла за активної участі здобувачів вищої освіти другого курсу факультету цивільного захисту.
Результатом проведення олімпіади стало закріплення у здобувачів вищої освіти університету теоретичних знань щодо питань правового регулювання забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях; способів здійснення державного нагляду (контролю); набуття практичного вміння при розгляді конкретних ситуацій і вирішення практичних завдань.
За результатами проведеної олімпіади було визначено наступних переможців:
І місце – Афанас’єва Ірина Ігорівна (навчальна група ЦЗк-20-132);
ІІ місце – Шаповалова Ананстасія Артемівна (навчальна група ЦЗк-20-132);
ІІІ місце – Шумило Вікторія Юріївна (навчальна група ЦЗк-20-132).

Вітаємо переможців!