В НУЦЗУ розпочались захисти кваліфікаційних та комплексних курсових робіт

В Національному університеті цивільного захисту України здобувачі вищої освіти приступили до захистів кваліфікаційних та комплексних курсових робіт. Так, 29 березня захищали свої комплексні курсові роботи курсанти 4-ого курсу факультету цивільного захисту.
Під час написання робіт здобувачі вищої освіти університету реалізовують отримані протягом чотирьох років навчання знання: проводять аналіз протипожежного стану, досліджують виникнення можливих аварій та усунення їхніх наслідків, розробляють заходи з підвищення рівня безпеки об’єктів. Цьому передують набуття знань, досвіду, участь у виїзних та практичних заняттях, переддипломній практиці. Під час захистів комплексних курсових та кваліфікаційних робіт майбутні рятувальники факультетів цивільного захисту, пожежної безпеки, оперативно-рятувальних сил університету показали високий рівень обізнаності щодо обраних об’єктів досліджень, на кшталт автозаправних комплексів, пологових будинків, газових та нафтопереробних господарств, приватних акціонерних товариств тощо. Тож, захисти тривають.