Увага! Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту запрошує на олімпіаду з дисципліни «Нормативно-правове регулювання у сфері цивільного захисту»!

Кафедра наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту запрошує на олімпіаду з дисципліни «Нормативно-правове регулювання у сфері цивільного захисту», яка відбудеться 30 березня 2023 року о 15:30 в аудиторії №2 (ЧІПБ НУЦЗ України).
   Метою проведення олімпіади є закріплення у здобувачів вищої освіти університету теоретичних знань щодо питань правового регулювання забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях; способів здійснення державного нагляду (контролю); набуття практичного вміння при розгляді конкретних ситуацій і вирішення практичних завдань.
    Для участі запрошуються здобувачі вищої освіти університету.
    Бажаємо успіхів!